اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
4
4 سال به بالا

دانلود کارتون Forky Asks a Question

دانلود کارتون Forky Asks a Question ، که محصول کشور آمریکاست و در سال 2019 تولید شده، و بچه ها اون رو با اسم انیمیشن فورکی سوال میکنه هم میشناسن.

کارتون فورکی سوال میکنه در طول پخش خودش در 1 فصل تولید شده که جمعا شامل 10 قسمت آموزشی جذاب برای کودکان میشه.

مدت زمان پخش هر قسمت از کارتون فورکی سوال میپرسه در حدود 3 دقیقه است، که میشه گفت قراره فرزند شما رو در حدود 30 دقیقه در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده.

 

دانلود کارتون Forky Asks a Question زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن Forky Asks a Question درباره یه قاشق چنگالی به اسم فوری هستش که بسیار کنجکاوه و کلی سوال درباره دنیا داره و میخواد برای همه اونها جوابی پیدا کنه.

در هر قسمت فورکی سوالاتی میپرسه، مثل : زمان چیه؟ این از چی ساخته شده؟ و کلی سوال دیگه که در ادامه هر قسمت جواب سوالش رو به هر نحوی که هست پیدا میکنه.

کارتون فورکی سوال میپرسد میتونه به کودکان اطلاعات عمومی خوبی رو آموزش بده تا در کنار آموزش زبان انگلیسی بصورت غیر مستقیم، این مسائل رو هم به کودک آموزش بده.

 

تماشای آنلاین کارتون فورکی سوال میکنه زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

این کارتون به کودک یاد میده که کنجکاوی در هر مورد میتونه باعث یادگیری مسائل جدیدی بشه تا اونها رو بهتر بشه درک کرد. همچنین به کودک سوال پرسیدن رو یاد میده.

اینکه چطور میتونه با سوال کردن از دوستان و دیگران، جواب سوال های خودش رو پیدا کنه و درک درستی از اطرافش داشته باشه.

کارتون Forky Asks a Question برای کودکان 4 سال به بالا تهیه شده و مناسب این رده سنیه. پس هنگام تهیه این کارتون این نکته رو رعایت کنین.

اگر فرزندتون از کارتون فورکی خوشش اومده، 2 زبانه شو حتما توصیه میکنه تا کارتون Gabby's Dollhouse رو هم براش تهیه کنین تا مکمل آموزشی هم باشن.

اگر در طول پرورش کودک 2 زبانه به موردی برخوردین که نظر شما رو جلب کرد یا سوالی براتون پیش اومد، حتما سعی کنین اونو با کارشناسان دوزبانه شو مطرح کنین تا بیشتر راهنماییتون کنن.