رده سنی
4
4 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2

دانلود کارتون Pirata & Capitano

دانلود کارتون Pirata & Capitano ، که اولین بار در سال ۲۰۱۶ منتشر شد و مناسب کودکان بالای چهار ساله. 

این سریال حول ماجراهای پیراتا، یک دختر دزد دریایی شجاع و با روحیه، و دوست وفادارش کاپیتانو، پنگوئن شوخ و مدبر میچرخه. اونها با هم دریاها رو کشف می کنن، اسرار رو حل می کنن و توی جستجوی گنج و هیجان، با چالش هایی روبرو میشن.

هدف کارتون پیراتا و کاپیتانو مخاطبان خردساله، معمولاً کودکان پیش دبستانی و ابتدایی. انیمیشن رنگارنگ، شخصیت های جذاب و داستان سرایی سبکی که این سریال داره، اون رو به یه تجربه سرگرم کننده و آموزشی برای بچه ها تبدیل کرده.

 

دانلود کارتون Pirata & Capitano زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

توی هر قسمت از انیمیشن پیراتا و کاپیتانو ، وارد ماجراجویی جدیدی میشن و توی مسیر، با موانع و معماهای مختلفی روبرو میشن. 

اونها به کار گروهی، مهارت‌ های حل مسئله و حمایت خدمه مختلفشون متکی هستن، که شامل شخصیت‌ هایی مثل بز سر باترسکوچ و میمون بانی میشه.

توی انیمیشن Pirata & Capitano ارزش های مثبتی مثل دوستی، شجاعت و همدلی دیده میشه. این کارتون اغلب شامل عناصر آموزشیه، به بچه‌ ها در مورد کار گروهی، حل مسئله و اهمیت احترام به دیگران آموزش میده. همینطور کودکان رو با مفاهیم اولیه مرتبط با ناوبری، جغرافیا و محیط زیست دریایی آشنا میکنه.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون پیراتا و کاپیتانو در وب سایت دوزبانه شو

کارتون Pirata and Capitano دو فصل داره و قسمت‌ ها معمولاً مستقل‌ هستن و به کودکان این امکان رو میدن که خطوط داستانی و شخصیت ها رو به راحتی دنبال کنن. همینطور دختر بودن شخصیت اصلی ما، یه جورایی اون سنت و دیدگاه‌ های قدیمی رو از بین برده.

انیمیشن Pirata and Capitano مناسب کودکان 4 سال به بالاست. همچنین پیشنهاد میکنیم در کنارش کارتون Jake and the Never Land Pirates رو هم برای فرزندتون پخش کنید.