اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
3
3 سال به بالا
سطح
میوه : دیگه وقتشه، ثمره رو خواهی دید
مکالمه
کارتون موزیکال است
پیام آموزشی
همه چی تموم، اینو از دستش نده
خشونت
ممکنه گاهی لحظه های عصبانیت یا برخورد فیزیکی باشه
ترسناک
هیچ صحنه ترسناکی در کارتون نیست
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3
  • فصل 4

دانلود کارتون Jake and the Never Land Pirates

دانلود کارتون Jake and the Never Land Pirates ، که محصول سال 2011 تا 2016 کشور آمریکا است و بچه ها اون رو با نام انیمیشن جک و دزدان دریایی ناکجاآباد میشناسن.

کارتون جک و دزدان دریایی ناکجاآباد در طول پخش خودش در 4 فصل تولید شده است، که جمعا شامل 116 قسمت آموزشی و متنوع میشه.

مدت زمان پخش هر قسمت از این کارتون در حدود 24 دقیقه است، و جمعا میتونه فرزند شما رو در حدود 46 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده.

حتما توجه داشته باشین که برای اینکه بتونین نتیجه بهتری از کارتون ها در مسیر پرورش کودک 2 زبانه بگیرین، باید تکرار کارتون ها رو مد نظر قرار بدین و با برنامه پیش برین.

 

دانلود کارتون Jake and the Never Land Pirates زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن Jake and the Never Land Pirates درباره پسر کوچکی بنام جک است که با دوستان خودش به کلی ماجراجویی مختلف می پردازه.

اون عضو گروه دزدان دریایی هستش که در سرزمین ناکجا آباد ماجراجویی های مختلفی انجام میدن و در هر قسمت چیزهای جدیدی رو یاد میگیرن.

در هر قسمت جک و دوستاش با مشکلاتی روبرو میشن، که باید با کمک همدیگه راه حلی برای اونها پیدا کنن تا بتونن اون مشکلات رو پشت سر بزارن و به هدفشون برسن.

کارتون Jake and the Never Land Pirates میتونه مثل سایر کارتون های 2 زبانه شو ، هم به فرزند شما کمک کنه تا زبان انگلیسی رو بصورت غیرمستقیم یاد بگیرن و هم مسائل آموزشی زیادی رو به فرزندتون آموزش بده.

از جمله این مطالب میشه به آموزش مسائل پیش دبستانی مثل شمارش و رتبه بندی اشاره کرد، که به شکلی کاملا واضح به کودک آموزش داده میشه.

 

تماشای آنلاین کارتون جک و دزدان دریایی ناکجاآباد زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

همچنین مسائل دیگری مثل کارتیمی، حل مسئله و کمک به دیگران ، در طول کارتون به کودک آموزش داده میشه تا مفاهیم اصلی اونها رو هم درک کنه.

کارتون Jake and the Never Land Pirates مخصوص کودکان 3 سال به بالا تولید شده و مناسب این رده سنی هست، که این مورد رو مد نظر داشته باشین.

همچنین ممکنه در برخی قسمت های کارتون، تصادف یا زد و خورد وجود داشته باشه که درسته به زخمی شدن شخصیت ها ختم نمیشه، اما والدینی که روی این موارد حساس هستن، این مورد رو مد نظر داشته باشن.

اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومده، حتما توصیه میکنیم که کارتون Justin Time رو هم براش تهیه کنین تا مکمل آموزشی هم باشن.

نظرات

fatemeh M.
fatemeh M.
لطفا فایل کارتون ها رو بذارید راحت تر دانلود کنیم❤
2 زبانه شو

درود بر شما.

چشم حتما. متاسفانه فایل های زیپ برای یک سری از کاربران مشکل داره و داریم برطرفش میکنیم. بزودی لینک تمام فصل رو بصورت یکجا میذاریم.