اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
6
6 سال به بالا

دانلود کارتون Pinecone & Pony

دانلود کارتون Pinecone & Pony ، که کوچولوها اون رو با اسم های مختلفی مثل انیمیشن پاینکون و پونی و همچنین انیمیشن پونی و پاینی و همینطور انیمیشن کاج و پونی میشناسن و محصول سال 2022 است.

کارتون پاینکون و پونی در طول پخش خودش تاکنون در 2 فصل تولید شده است. این کارتون جمعا شامل 16 قسمت مختلف و آموزشی میشه و هر قسمتش به 2 بخش تقسیم میشه.

هر قسمت از کارتون پونی و پاینی در حدود 23 دقیقه است، که میتونه فرزند شما رو در امر پرورش کودک 2 زبانه در حدود 6 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده.

 

دانلود کارتون Pinecone & Pony زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن Pinecone and Pony درباره ماجراجویی های پاینکون و پونی کوچولوش در دنیای جادویی شونه ، که کلی موجودات جدید کشف میکنن و باهاشون دوست میشن.

در کارتون کاج و پونی شخصیت های اصلی داستانمون غول ها، اژدهایان و ترول ها رو پیدا میکنن تا از اونها مسائل مختلف رو یاد بگیرن.

در این انیمیشن فرزند شما علاوه بر اینکه میتونه مسائل و مفاهیم مختلفی رو یاد بگیره که در آینده در پیشرفتش بهش کمک خواهند کرد، میتونین از اون برای پرورش کودک دوزبانه استفاده کنین.

کارتون پاینکون ، کودک رو با مفهوم تلاش و سختکوشی آشنا میکنه، تا در کارها وتکالیف خودش سخت کوش باشه و از این رو در کارهای خودش موفق خواهد بود.

همچنین کودک با تماشای این کارتون با دوستی و کار تیمی هم آشنا میشه و میفهمه که چطور در کار تیمی خودش رو با بقیه هماهنگ کنه ، تا با هم در انجام کار موفق بشن.

علاوه بر این انیمیشن پاینکون و پونی به کودک یاد میده که اعتماد بنفس داشته باشه و اینکه تفاوت هاش با بقیه اون رو خاص میکنه و به تفاوت های دیگران هم احترام بزاره.

 

تماشای آنلاین کارتون Pinecone & Pony زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

تم اصلی داستان درباره خلاقیت و صداقته، که بیشتر کودک رو در این زمینه تشویق میکنه تا در انجام کارهاش خلاقیت بخرج بده و در گفتار و کارش صداقت داشته باشه.

انیمیشن Pinecone & Pony مخصوص کودکان 6 سال به بالا تولیدشده، پس اگر فرزندتون 6 سالش شده میتونین با خیال راحت این کارتون رو براش تهیه کنین.

همچنین اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومد، دوزبانه شو توصیه میکنه که کارتون Moley رو هم براش تهیه کنین تا مکمل آموزشی همدیگه باشن.

اگر هر زمان احساس کردین که از مسیر پرورش کودک چند زبانه خارج شدید یا سوالی براتون پیش اومد، کارشناسان ما خوشحال میشن که بتونن به شما کمک کنن.