رده سنی
3
3 سال به بالا
  • فصل 1

دانلود کارتون Pikwik Pack

دانلود کارتون Pikwik Pack ، این کارتون سریالی زیبا محصول کمپانی دیزنی هستش که در سال 2020 منتشر شد. این کارتون در یک فصل 26 قسمتی منتشر شده که مدت زمان هر قسمت آن، حدودا 24 دقیقه است.

داستان انیمیشن بسته پیک ویک درباره چهارتا حیوان بامزه به نام های سوکی، اکسل، تایبر و هیزل هستش که داخل یه شهر زیبا و شلوغ زندگی میکنن. این چهار دوست صمیمی یه گروه به نام پیکویک تشکیل میدن و کارشون اینه که بسته های پستی شهر رو تحویل بدن. اما بسته های پستی این شهر با سایر بسته ها متفاوته و حاوی عشق و مهربانی هستن.

 

دانلود کارتون Pikwik Pack زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

انیمیشن Pikwik Pack توی هر قسمتش کلی نکته آموزشی مثبت داره. از این نکات میشه به آموزش مهربانی و دوست خوب بودن به فرزندتون، اشاره کرد. همچنین شخصیت ها همگی مهربان هستند و به بچه ها درس های اجتماعی مثبت می آموزند.

کارتون پیک پیک ویک که با نام دیگر کارتون پیکویک پک هم شناخته میشه، به فرزند دلبندتون درس‌ های اجتماعی ساده و واضحی رو یاد میده، مانند اهمیت گفتن حقیقت، و اینکه چگونه انجام کارها با دوستان، لذت‌ بخش ‌تر از تنهایی است.

 

تماشای آنلاین کارتون بسته پیک ویک زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

کارتون بسته پیک ویک مناسب کودکان 3 سال به بالا و پیش دبستانی است. بسته هایی که شخصیت های دوست داشتنی این کارتون تحویل میدن، به حل یک مشکل کمک می کنه.

کارتون Pikwik Pack یه کارتون زیبا و آموزنده هستش که توصیه میکنیم حتما برای فرزندتون پخش کنید. همچنین شما هم میتونید در کنار فرزندتون از دیدنش لذت ببرین. در کنارش میتونید کارتون Leo the Wildlife Ranger رو هم برای فرزندتون پخش کنید.