اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
3
3 سال به بالا
سطح
نهال : مصمم باش، بزودی نتیجه رو میگیری
مکالمه
کارتون سرتاسر مکالمه است
پیام آموزشی
یه تیر و دو نشان، هم آموزش زبان و هم کلی نکات مثبت آموزشی
خشونت
بدون صحنه های خشن
ترسناک
هیچ صحنه ترسناکی در کارتون نیست
  • فصل 1

دانلود کارتون Leo the Wildlife Ranger

دانلود کارتون Leo the Wildlife Ranger ، که بچه ها اون رو با اسم انیمیشن رنجر لیو میشناسن و محصول سال 2015 است. این کارتون بین کوچولوها طرفدارای بسیاری داره.

کارتون رنجر لیو در طول پخش خودش در 3 فصل منتشر شده که جمعا شامل 146 قسمت جذاب و دیدنی برای کودکان میشه.

مدت زمان پخش هر قسمت از کارتون رنجر لئو در حدود 21 دقیقه است، که میشه گفت در مسیر پرورش کودک دوزبانه میتونه فرزند شما رو در حدود 51 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده.

 

دانلود کارتون Leo the Wildlife Ranger زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن Leo the Wildlife Ranger درباره لیو و دوستانش است که به کلی ماجراجویی در مکان های مختلفی از جهان می پردازن که هنوز ناشناخته هستن.

لیو با دوستان خودش در این مکان ها ، کلی موجودات جدید کشف میکنه و دانستنی های زیادی رو درباره موجودات زنده و طبیعت یاد میگیره.

فرزند شما با تماشای کارتون لیو میتونه این دانستنی ها رو بصورت غیر مستقیم یاد بگیره، تا در دنیای بیرون هم بتونه از اونها بهره بگیره، و به نوعی با یک تیر 2 نشون میشه.

چون با این کارتون فرزندتون هم زبان انگلیسی رو بصورت کاملا غیرمستقیم یاد میگیره و هم پیام های آموزشی زیادی رو از کارتون دریافت میکنه.

 

تماشای آنلاین کارتون رنجر لیو زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

کارتون Leo the Wildlife Ranger مخصوص کودکان 3 سال به بالا تولید شده که هنگام تهیه کارتون، این مطلب رو مد نظر قرار بدید.

اگر فرزندتون از کارتون رنجر لئو خوشش اومده، 2 زبانه شو حتما توصیه میکنه تا کارتون Super Wings رو هم براش تهیه کنین تا مکمل آموزشی هم باشن.

حتما در آموزش زبان انگلیسی یا هر زبان دیگری به کودک ، دقت لازم رو بخرج بدین و مقالات متعددی بخونین تا مسیرهای درست رو طبق سلیقه فرزندتون پیدا کنین.

در این مسیر میتونین از بخش مقالات سایت دیدن کنین و اگر سوالی براتون پیش اومد، حتما با کارشناسان دوزبانه شو تماس بگیرین و ازشون کمک بخواین.