اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
3
3 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2

دانلود کارتون Pete the Cat

دانلود کارتون Pete the Cat ، یا همون پیت گربهه محصول سال ۲۰۱7 و مناسب کودکان بالای 3 ساله. این سریال که بر اساس کتابی به همین اسم برگرفته شده، داستان گربه شادابی رو دنبال می‌کنه که مدام می‌خواد چیزهای جدیدی رو یاد بگیره.

‏داستان انیمیشن Pete the Cat درباره یه گربه آبی به اسم پیته، که با قبول کردن چیزهای جدیدی که براش اتفاق میوفته، خیلی در مورد خودش و زندگی یاد می‌گیره. هر تجربه‌ای، پیت رو متقاعد می‌کنه تا از دیگران کمک بگیره تا بتونه به چالش‌ هاش غلبه کنه. وقتی مامان‌ باباش و داداش بزرگه‌ اش، باب، بهش توصیه‌ هایی می‌کنن، پیت به درک کامل‌تری از احساساتش و نحوه استفاده از این تجربیات جدید میرسه‌.

 

دانلود کارتون Pete the Cat زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

کارتون پیت گربه هه از مضامین مثبتی مثل خودآگاهی، فردیت، ارتباط مؤثر، کمک‌رسانی و امتحان کردن چیزهای جدید حمایت می‌کنن. توی دنیای پیت، دوستان در همه اشکال، گونه ها و تیپ های شخصیتی هستن و این یعنی تنوع زیادی وجود داره که باید پذیرفته بشه.

شخصیت‌ های سریال Pete the Cat علاوه بر پیت و خانواده اش، شامل دوستانش هم میشه. اون که خودش گربه‌ای درون‌گرا و کم حرفیه، اطرافش رو با دوستانی پرحرف و خوبی مثل اِما، ویلسون جغد، و حتی وزغ بدخلق احاطه کرده. البته وزغ داستان ما ، قلب مهربونی داره که با عبوس بودنش پوشونده شده. اونا راهنمایی‌ هاشون رو با پیت به اشتراک می‌ذارن و بهش کمک می کنن تا درباره خودش بیشتر یاد بگیره.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون پیت گربه هه در وب سایت دوزبانه شو

پیت توسط دوستان و خانواده ای احاطه شده، که تمام تلاششون رو برای کمک و راهنمایی بهش انجام میدن. مخصوصا مادرش بصیره و با اون چیزی که پیت بهش نیاز داره، بهترین روش بیانش رو به کار می‌گیره.

انیمیشن پیت گربه هه علاوه بر اینکه سرگرم‌ کننده‌ است، بلکه به بچه‌ها نشون میده پیت درس های زندگی ارزشمندی رو یاد می گیره که به خودآگاهیش اضافه می‌کنه. پیت مرتکب اشتباه میشه و اغلب با کشف اینکه چی براش اشتباهه، متوجه میشه که چی درسته. همینطور موسیقی نقش برجسته ای توی داستان ایفا می کنه.

انیمیشن Pete the Cat مناسب کودکان 3 سال به بالاست و دیدنش رو به شدت توصیه میکنیم. همچنین میتونین کارتون My Friend Rabbit رو هم در کنارش برای فرزندتون پخش کنید تا مکمل همدیگه باشن.

نظرات

سارا شاهرخی
سارا شاهرخی
درود وقت بخیر
سپاس فرواوان بخاطر سایت بسیار بسیار عالی دو زبانه شو
میشه لطفا سریال های زیر رو هم به سایت اضافه کنید
sesame street
captain see salt
turn and learn abc
bilipi
me too
lets play
eggsperts
alphablocks
peg+cat
hi 5
2 زبانه شو

درود بر شما

ممنون از لطفتون

چشم حتما. همه مواردی که گفتین رو به لیست اضافه میکنیم.