اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
3
3 سال به بالا
  • فصل 1

دانلود کارتون My Friend Rabbit

دانلود کارتون My Friend Rabbit ، انیمیشنی سریالی است که اولین بار در سال ۲۰۰۷ منتشر شد. این سریال که بر اساس کتابی به همین اسم ساخته شده، ماجراجویی‌های گروهی از حیوانات رو تعریف می‌کنه. این رفقا با همدیگه مفهوم دوستی و قدرت در گروه رو یاد می‌گیرن، که در نهایت بهشون این اجازه رو می‌ده تا هر مانعی که جلوی راهشون باشه رو کنار بزنن.

شخصیت‌های کارتون دوست من خرگوش شامل سرگروه خرگوش به همراه رفیقش موش و همینطور هیزل سنجاب خلاق و تاندر، کرگدن معصوم و دوست‌داشتنی می‌شه. توی هر قسمت، این دوستان با چالش‌هایی رو به رو می‌شن که مجبورشون می‌کنه کنار هم‌دیگه راه‌حلی براشون پیدا کنن.

 

دانلود کارتون My Friend Rabbit زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

در انیمیشن My Friend Rabbit ، خرگوش و دوستانش همیشه آماده کمک کردن به همدیگه‌ هستن. چون با فکری خلاقانه و روشی سنجیده به سمت حل مشکلاتشون می‌رن، گروهشون همیشه یه راه حلی رو پیدا می‌کنه.

انیمیشن دوست من خرگوش یه تجربه آرامش‌ بخشی رو هم برای بچه‌ها و هم برای والدین رقم می‌زنه. سیر داستانی آرومه و برای بچه‌های 3 سال به بالا مناسبه. 

بچه‌ها با دیدن این انیمیشن، مشکلاتی که شخصیت‌ها دارن رو درک می‌کنن و کلی چیز در رابطه با دوستی، کار گروهی و عبرت گرفتن از اشتباهات یاد می‌گیرن.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون دوست من خرگوش در وب سایت دوزبانه شو

والدینی که کارتون My Friend Rabbit رو با بچه‌هاشون دیدن، می‌گن این فرصت رو بهشون داده تا بتونن راجع به مشکل ‌گشایی و رشد اجتماعی با فرزندانشون حرف بزنن. تازه آهنگ اول انیمیشن هم آنقدر جذابه که تو ذهن می‌مونه و بچه‌ها باهاش می‌خونن.

کارتون دوست من خرگوش مناسب سنین 3 سال به بالاست. در صورتی که فرزندتون از این کارتون خوشش اومده، پیشنهاد میکنیم کارتون Love Monster رو هم براش تهیه و پخش کنید.