اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
2
2 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3
  • فصل 4
  • فصل 5

دانلود کارتون Peep and the Big Wide World

دانلود کارتون Peep and the Big Wide World ، این انیمیشن سریالی تاکنون در 5 فصل منتشر شده که شامل 60 قسمت 22 تا 25 دقیقه ای است. همچنین محصول سال 2004 می باشد.

کارتون پیپ و دنیای بزرگ درباره سه پرنده است که دوستان صمیمی هستن و در دنیای بزرگ اطرافشون در حال کاوش هستن و این ماجراجویی ها، با شیطنت و سرگرمی همراه است.دانلود کارتون Peep and the Big Wide World زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

انیمیشن Peep and the Big Wide World یک مجموعه جذاب درباره علوم هستش که درس های خوبی رو درباره حل مشکلات با علم به بچه ها میده.

در کارتون پیپ اند د بیگ واید ورلد ، شخصیت های اصلی به نام های پیپ، کواک و چیرپ سه پرنده جوان هستن که در حال تجربه مفاهیم محیط اطرافشون هستن و همه چیز رو آزمایش میکنن.

 

تماشای آنلاین کارتون Peep and the Big Wide World زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو


آنها با روش های جذاب و بازی ها، مسائل علمی رو به بچه ها نشون میدن. انیمیشن پیپ و دنیای بزرگ مخصوص کودکان 2 سال به بالاست.

پس اگر فرزندتون 2 سالش شده، در پخش این کارتون آموزنده ذره ای شک نکنید. همچنین می تونید در کنارش، کارتون Peppa Pig رو هم براش پخش کنید که یکی از بهترین کارتون ها در امر پرورش کودک دوزبانه است.

ما در وبسایت دوزبانه شو تمام تلاشمون رو میکنیم تا مسیر آموزش زبان به کودکان رو برای شما والدین عزیز هموارتر کنیم. لطفا پیشنهادات و انتقادات خودتون رو با ما در میان بگذارید.