اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
3
3 سال به بالا
سطح
جوانه : شروع کن، شروع پرورش کودک 2 زبانه
مکالمه
مکالمه در حد متوسط است
پیام آموزشی
یه تیر و دو نشان، هم آموزش زبان و هم کلی نکات مثبت آموزشی
خشونت
بدون صحنه های خشن
ترسناک
هیچ صحنه ترسناکی در کارتون نیست

دانلود کارتون Paco, Nouky & Lola زبان فرانسوی

دانلود کارتون Paco, Nouky & Lola زبان فرانسوی ، کارتونی بی نظیر برای آموزش زبان فرانسه به کودکان بصورت غیر مستقیم است که در فرانسه و بلژیک تولید شده.

بچه ها عاشق این کارتون جذاب و کودکانه میشن، و اونو با اسم انیمیشن پاکو، نوکی و لولا میشناسن.

کارتون پاکو، نوکی و لولا که در سال 2008 تولید شده، شامل 1 فصل آموزشی میشه که جمعا دارای 52 قسمت است.

همونطور که میدونین، راز موفقیت در زمینه پرورش کودک دو زبانه و همچنین پرورش کودک چند زبانه، در معرض مستقیم قرار دادن فرد در برار زبان مورد نظر است.

در همین جهت، هر قسمت از انیمیشن Paco, Nouky & Lola زبان فرانسوی 5 دقیقه است، که میتونه فرزند شما رو در حدود 4 ساعت در معرض مستقیم زبان فرانسه قرار بده.

 

دانلود کارتون Paco, Nouky & Lola زبان فرانسوی در وب سایت دوزبانه شو

داستان کارتون Paco, Nouky & Lola درباره 3 دوست صمیمی است، که یکیشون پاکو هستش و 5 سالشه، نوکی که یه پرنده 4 و نیم ساله است و لولا هم یک گوساله 3.5 ساله پر انرژی است.

این دوستای صمیمی در یه خونه بزرگ کنار هم زندگی میکنن، که اکثر بخش های کارتون در این خونه اتفاق میافته و پر از کارها و فعالیت های بچگونه است.

با این فعالیت ها، کودک هم میتونه با لغات زبان فرانسوی آشنا بشه، و هم اینکه کارهای جدید رو یاد بگیره که باعث رشد و پرورش استعدادش میشن.

در هر قسمت از کارتون Paco, Nouky and Lola یک اتفاق غیر منتظره عجیب میافته، که این دوستان با هم سعی میکنن این موضوع رو حل کنن تا همه چی به حالت اول برگرده.

در کل میتونیم بگیم که این کارتون، هم میتونه در زمینه پرورش کودک 2 زبانه بهتون کمک کنه و هم مسائل مختلف زیادی رو به فرزندتون آموزش بده.

 

آموزش زبان فرانسوی با تماشای کارتون پاکو، نوکی ولولا در وب سایت دوزبانه شو

کارتون Paco, Nouky & Lola مخصوص کودکان 3 سال تولید شده که به رشد مطلوبی رسیدن، پس اگه فرزندتون به سن 3 سال رسیده حتما این کارتون رو براش تهیه کنین.

همچنین دوزبانه شو توصیه میکنه اگه فرزندتون از این کارتون خوشش اومده، حتما کارتون Tracteur Tom زبان فرانسوی رو هم براش تهیه کنین تا در پرورش کودک دوزبانه مکمل آموزشی هم باشن.

هر موقع هم به عنوان والدین، نگران روند پیشرفت و مسیر آموزش زبان فرزندتون بودین، حتما کارشناسان 2زبانه شو رو در جریان بزارین تا راهنماییتون کنن.