رده سنی
12
12 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3

دانلود کارتون Nutri Ventures

دانلود کارتون Nutri Ventures ، این انیمیشن سریالی محصول سال 2012 هستش که در قالب 5 فصل منتشر شد و شامل 52 اپیزود 24 دقیقه ای است.

داستان انیمیشن نوتری ونچرز درباره چند دوست صمیمی به نام های تئو، لنا، بن و نینا است که همراه با سایر دوستانشون به ماموریت هیجان انگیزی میرن. ماموریت اونها پیدا کردن غذا برای مردم شهرشون هست چونکه با حاکمیت فرد شروری به نام الکس گراند، هیچ غذایی توی شهرشون وجود نداره.

انیمیشن Nutri Ventures به بچه ها تنوع مواد غذایی و ارزش هر کدوم از اونها رو یاد میده. همچنين می‌فهمن که مردم در تمام نقاط جهان یکی نیستن و با نژادهای مختلف آشنا میشن و متوجه میشن که هر کشوری یه زبان مخصوص خودش رو داره.

 

دانلود کارتون Nutri Ventures زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو 

در کارتون نوتری ونچرز تئو و دوستانش در برابر نیروهای سرکوبگر الکس گراند مقاومت میکنن تا بتونن غذای سالم رو به مردم شهر برسونن. این موضوع میتونه اهمیت ایستادگی در برابر شرارت و ظلم رو به بچه ها آموزش بده.

در طول مسیر تئو و دوستانش وسوسه میشن که تنقلات شیرین رو برای خودشون بردارن اما در برابر این وسوسه ها خودشون رو کنترل میکنن که میتونه نکته مثبتی برای فرزند شما باشه.

کارتون Nutri Ventures به بچه ها مفهوم تنوع غذایی رو آموزش میده و بر اهمیت داشتن یک رژیم غذایی متعادل تاکید داره. کودک شما متوجه میشه که هر کدوم از گروه های غذایی چه کمکی به رشد بدنش میکنه.

 

تماشای آنلاین کارتون نوتری ونچرز زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

همچنین نکات مثبتی مثل خوردن آب زیاد رو یاد میگیره و میفهمه که غذاهای چرب و شیرین چه ضررهایی برای بدنش دارن و مانع پیشرفتش و همچنین باعث کاهش انرژیش میشن.

توجه: در این کارتون یک سری برخوردهای فیزیکی مختصری مثل ضربه زدن و سیلی زدن وجود داره که البته هیچگونه صدمه ای به کسی وارد نمیشه. 

انیمیشن Nutri Ventures مخصوص کودکان 12 سال به بالاست که این نکته رو حتما مد نظر قرار بدین. و اگر فرزندتون از این کارتون استقبال کرد، میتونین کارتون Tuttle Twins رو هم براش پخش کنید.