اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
9
9 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2

دانلود کارتون Ninjago: Dragons Rising

دانلود کارتون Ninjago: Dragons Rising ، که بچه ها اونو با اسم انیمیشن نینجاگو: پیدایش اژدهایان میشناسن، یک انیمیشن سریالی محصول سال 2023 دانمارک و کانادا است.

کارتون نینجاگو: پیدایش اژدهایان تا به امروز در 1 فصل تولید شده که شامل 20 قسمت است، و هر قسمت ازش در حدود 22 دقیقه است.

در پرورش کودک دوزبانه، روبرو شدن با زبان مقصد میتونه کمک شایانی به کودک بکنه و کارتون Ninjago Dragons Rising میتونه کودک شما رو به مدت 7 ساعت در معرض مستقیم زبان قرار بده.

 

دانلود کارتون Ninjago: Dragons Rising زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

درباره داستان کارتون پیدایش اژدهایان میشه گفت که پس از اتفاقات داستان قبلیه و در این سری، قهرمان های داستانمون با هم بصورت اتفاقی ترکیب میشن و قدرت هاشون زیاد میشه.

حالا در انیمیشن Ninjago Dragons Rising دنیا در خطره و یه استاد نینجا، دست به کار میشه و شروع به آموزش قهرمان های داستانمون میکنه، تا یه بار دیگه دنیا رو از دست پلیدی ها نجات بدن.

کارتون نینجاگو پیدایش اژدهایان علاوه بر آموزش زبان انگلیسی به کودک، نکات آموزشی زیاد دیگه ای هم داره که باعث رشد استعداد کودک شما میشه.

کارتون Ninjago Dragons Rising کار تیمی رو بخوبی به تصویر میکشه و به کودک یاد میده که چطور در کار تیمی موفق عمل کنه و خودش رو با دیگر اعضای گروه هماهنگ کنه.

 

تماشای آنلاین کارتون نینجاگو: پیدایش اژدهایان زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

علاوه بر این انیمیشن ظهور اژدهایان مفهوم کمک به دیگران رو هم به کودک آموزش میده، تا همیشه به دوستان و سایر افراد در هنگام نیاز کمک کنه، که باعث افزایش اعتماد بنفس کودک میشه.

کارتون Ninjago Dragons Rising مخصوص کودکان 9 سال به بالا تولید شده و مناسب این رده سنی هست.

اگر فرزندتون از کارتون پیدایش اژدهاها خوشش اومده ، 2 زبانه شو به شما پیشنهاد میکنه تا کارتون The Fairly OddParents Fairly Odder رو هم براش تهیه کنین تا مکمل همدیگه باشن.

در پایان هم اگر در هر مرحله نیاز به راهنمایی داشتین، حتما از پنل خودتون به کارشناسان ما پیام بدین تا ما هم در مسیر پرورش کودک چند زبانه سهمی داشته باشیم.

نظرات

مهدی یار فرجی
مهدی یار فرجی
با سلام
لطفا فصل دوم سریال رو قرار بدید
با تشکر
2 زبانه شو

درود بر شما

چشم حتما