اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
3
3 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2

دانلود کارتون Nina's World

دانلود کارتون Nina's World ، که شاید برای بچه‌ ها با اسم کارتون دنیای نینا شناخته شده باشه، محصول سال ۲۰۱۵‌ هست و مخاطبش بچه‌ های بالای سه ساله. مضامینی مثل اجتماع، خانواده و تنوع، توی این سریال دیده میشه.

داستان انیمیشن دنیای نینا درمورد دختر خلاق شش ساله‌ ای هست که با مامان باباش و مادربزرگش زندگی می‌کنه. 

اون همیشه همراه بهترین دوستش، یعنی استار که یه عروسکه، هستش و وقتایی که تنها میشن، استار جون میگیره و حرف می‌زنه.‌ توی این کارتون، نینا ماجراجویی می‌کنه، با دنیای اطرافش آشنا میشه و کلی چیز درمورد بزرگ شدن یاد می‌گیره.

 

دانلود کارتون Nina's World زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

انیمیشن Nina's World بچه‌ها رو با فرهنگ لاتین آشنا می‌کنه. همینطور زبان اسپانیایی و زبان اشاره آمریکایی. شخصیت‌ های متفاوت، توی رده سنی متفاوتی هم داریم که به گوناگونی توی سریال خیلی کمک کرده.

از مضامین مهم و الگوهای کارتون دنیای نینا بخوایم بگیم، روی برقراری ارتباط و دلسوزی تاکید شده. نینا و دوست صمیمیش، کنار همدیگه مسائل رو حل می‌کنن و نینا همیشه تاثیر مثبتی روی خانوادش می‌ ذاره. 

دختر مهربون و با اعتماد به نفسیه و دوست بسیار خوبی هست. مامان و مامان بزرگش هم همیشه ازش حمایت می‌کنن.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون دنیای نینا در وب سایت دوزبانه شو

در کل سریال Nina's World مضامین مختلفی مثل دوستی و رابطه با خانوداه رو جشن می‌گیره و از زبان‌ های مختلفی استفاده می‌کنه. بنابراین هم بچه‌ ها از محتوای داستان لذت می‌برن، هم با فرهنگ و زبان دیگه‌ای آشنا میشن‌.

کارتون Nina's World مناسب کودکان 3 سال  به بالاست و یکی از کارتون های آموزنده و خوب برای پرورش کودک دوزبانه محسوب میشه. در کنارش میتونید برای فرزند دلبندتون کارتون Pupstruction رو هم پخش کنید.