اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
3
3 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3

دانلود کارتون Muppet Babies

دانلود کارتون Muppet Babies ، یا همون کارتون بچه‌ ماپت‌ ها محصول سال ۲۰۱۸ و مناسب بچه‌ های بالای سه ساله. این مجموعه عروسکی، بازی‌ های خلاقانه رو به بچه‌ ها یاد میده.

داستان انیمیشن بچه ماپت‌ ها راجع به شخصیت‌ هایی به اسم کرمیت، پیگی، انیمال، گونزو، فازی و سامر پنگوئن هست، که روزهاشون رو با تخیل می‌گذرونن. اونها اجازه میدن تا تخیلشون، اونها رو به جاهای متفاوت و هیجان انگیزی ببره. 

توی ماجراجویی هاشون، اونها مسائل رو حل می‌کنن و بر ترس‌ هاشون پیروز میشن. همینطور که رویاهاشون به واقعیت تبدیل میشه، اونها یاد می‌گیرن که دوستی، توی خوشی‌ ها و تلخی‌ ها چطوریه‌.

 

دانلود کارتون Muppet Babies زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

بیشتر از اینکه آموزشی باشه، انیمیشن Muppet Babies تلاش برای تقدیر از تخیل بچه‌ها رو داشته. اما ماجراجویی هایی که شخصیت‌ ها دارن، بچه‌ها رو با یه سری مفاهیم زمان و مکانی آشنا می‌کنه. همیاری و دوستی هم از مضامین اصلی این مجموعه عروسکی هست.

با این وجود، از دل مجموعه عروسکی بچه ماپت ها ، پیام‌ های زیادی رو میشه پیدا کرد. به بچه‌ ها یاد میدن که تخیل می‌تونه اونها رو به هرجایی ببره. شخصیت‌ ها با همدیگه همکاری دارن و توی حل مسائل به هم کمک می‌کنن. اونها الگوهای مناسبی‌ هستن و هر کدوم، به بچه‌ ها چیزای زیادی رو یاد میدن.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون بچه ماپت‌ ها در وب سایت دوزبانه شو

کارتون Muppet Babies قراره برای بچه‌ ها به شدت سرگرم کننده و جذاب باشه، مخصوصا برای والدینی که نسخه اولیه‌ اش رو دیدن. بچه‌ ها یکم که بگذره، می‌فهمن شخصیت‌ ها چجوری حل مسائل رو یاد می‌گیرن و توی یک سری موارد، چطوری از پس ترس‌ هاشون برمیان. آهنگ‌ های جذاب این کارتون هم قراره کودکان رو درگیر خودش بکنه.

کارتون بچه ماپت‌ ها برای کودکان 3 سال به بالا ساخته شده و میتونه فرزند 3 ساله شمارو کلی سرگرم کنه. همچنین میتونه گزینه خوبی برای پرورش کودک دوزبانه باشه. در کنار این مجموعه عروسکی، میتونید کارتون Donkey Hodie رو هم برای فرزندتون پخش کنید.