اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
2
2 سال به بالا
  • فصل 1

دانلود کارتون Donkey Hodie

دنلود کارتون Donkey Hodie ، مناسب بچه‌ های بالای 2 سال است و محصول سال ۲۰۲۱ هستش. این سریال براساس شخصیت‌ های "در همسایگی آقای راجرز" ساخته شده. 

کارتون هودی الاغه که عروسک‌ محور هست، به بچه‌ ها مهارت‌ های اجتماعی و استقامت رو یاد میده. الاغ داستان ما تواناست و باور داره با کمک دوستاش از پس هرکاری برمیاد. هر قسمت از این سریال، به کلمه خاصی می‌پردازه که موقع حل یه مشکل میشه ازش استفاده کرد.

 

دانلود کارتون Donkey Hodie زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

در انیمیشن Donkey Hodie ، اون شخصیتی که ما به اسم هودی الاغه توی "در همسایگی آقای راجرز" می‌شناسیم، اینجا پدربزرگه داستانه و شخصیت اصلی ، نوه‌ی اون به اسم هودی الاغه‌ است. با یک سری مشکلاتی مواجه میشه که باید حلشون کنه و دوستانش همیشه به کمکش میان. هروقت چیزی اشتباه پیش رفت، هودی الاغه اونقدر تلاش می‌کنه تا به هدفش برسه.

توی هر قسمت از سریال Donkey Hodie آهنگی پخش میشه که برای بچه‌ های توی خونه، سرگرم‌کننده است. درسی که بچه‌ها در هر قسمت یاد می‌گیرن، توی زندگی به کارشون میاد.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون هودی الاغه در وب سایت دوزبانه شو

در انیمیشن هودی الاغه ، کودکان با نکات مثبت آموزشی زیادی آشنا میشن. مثلا به بچه ها استقامت هودی الاغه رو نشون میده و اینکه همیشه توی تلاش اول موفق نمیشه، اما هیچ وقت ناامید نمیشه و تا رسیدن به موفقیت، دست از تلاش برنمیداره. 

کارتون Donkey Hodie به بچه‌ها مشکل‌ گشایی، استقامت داشتن و کار گروهی رو یاد میده. شخصیت‌ هاش باهم مهربونن و به هم کمک میکنن.

این کارتون مناسب کودکان 2 سال به بالا هستش. همچنين اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومده، میتونید کارتون Barney & Friends رو هم براش پخش کنید تا مکمل همدیگه باشن.