اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
6
6 سال به بالا

دانلود کارتون Mummies 2023

دانلود کارتون Mummies 2023 ، یک انیمیشن سینمایی محصول کشور اسپانیا است و با عنوان انیمیشن مومیایی 2023 هم شناخته میشه.

مدت زمان پخش کارتون مومیایی 2023 در حدود 1 ساعت و نیم است. این یعنی فرزند شما رو قراره در همین حدود در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده.

اگر فرزندتون از انیمیشن ها سریالی خسته میشه و می خوایین تنوعی در پخش کارتون ایجاد کنین، تا بازدهی پرورش کودک دو زبانه رو افزایش بدین، کارتون Mummies 2023 میتونه بهترین انتخاب برای شما باشه.

 

دانلود کارتون Mummies 2023 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان کارتون مومیایی 2023 درباره 3 مومیایی هست که برای پیدا کردن حلقه ای باستانی از دنیای مردگان به دنیای ما میان و در شهر لندن ظاهر میشن.

شخصیت ها در طول کارتون Mummies ، با چالش های زیاد و خنده داری روبرو میشن، چرا که از دنیای قدیم پا به قرن 21 میزارن. آموزش های صورت گرفته میتونه به فرزند شما بسیار کمک بکنه.

انیمیشن مومیایی 2023 علاوه بر اینکه میتونه به فرزند شما در پرورش کودک دو زبانه کمک کنه، میتونه باعث پرورش و رشد استعداد کودکتون بشه.

از جمله نکات آموزشی انیمیشن Mummies میشه به آموزش و آشنا کردن کودک با دوران مصر باستان، از رسم و رسومات گرفته تا طرز زندگی اونها اشاره کرد.

نکته مثبت آموزشی که کارتون مومیایی برای کودک داره، اینه که به کودک یاد میده بر ترس هاش غلبه کنه و از هیچ چی نترسه و بدونه که میتونه با سعی و تلاش بر همه ترس هاش پیروز بشه.

 

تماشای آنلاین کارتون Mummies 2023 زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

شخصیت های انیمیشن Mummies 2023 بسیار شجاع، باهوش، بامزه و مستقل هستن، که همه این ویژگی ها میتونه باعث بشه که شخصیت ها داستان، الگوی مناسب آموزش رفتاری برای کودک باشن.

کارتون مومیایی برای کودکان 6 سال به بالا تولید شده و مناسب این رده سنی است. پس در تهیه این کارتون این مورد رو حتما در نظر داشته باشین.

همچنین اگر فرزندتون از کارتون Mummies خوشش اومد، سایت 2 زبانه شو به شما توصیه میکنه کارتون Cars on the Road رو هم حتما براش تهیه کنین.

اگر در زمینه پرورش کودک چند زبانه سوالی براتون پیش اومد، حتما روی کارشناسای 2زبانه شو حساب کنین و ازشون راهنمایی بگیرین.