رده سنی
6
6 سال به بالا

دانلود کارتون Cars on the Road

دانلود کارتون Cars on the Road ، این کارتون که با اسم ماشن ها در جاده هم شناخته میشه ، یه کارتون انیمیشنی مناسب سنین 6 سال به بالا است که تولیدش در سال 2022 شروع شد. بدلیل استقبال زیاد کودکان از این کارتون زیبا و آموزنده ، قول تمدید سریال و ادامه آن در فصل های دیگه هم داده شده. کارتون ماشین ها در حال حاضر در حال پخش است و تاکنون 1 فصل از اون ساخته شده ، که شامل 9 قسمت میشه و ادامه کارتون هم بگفته سازنده قراره ساخته بشه و هر موقع ساخته شد ، برای شما بصورت ویژه قرار خواهیم داد.

 

دانلود کارتون Cars on the Road زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان کارتون Cars on the Road برگرفته شده از سری سینمایی بنام Cars است ، که داستان این کارتون از بعد قسمت 3 اتفاق میافته. مک کویین همراه با ماتر ، یه سفر رو در طول آمریکا آغاز میکنن تا به عروسی خواهر ماتر برن. در طول مسیر اونها با مکان های مختلفی آشنا میشن و کلی شخصیت های جدید میبینن. داستان کارتون ماشین ها در جاده بگونه ای طراحی و نوشته شده که میتونه برای کودک بسیار آموزنده باشه. طبق گفته والدینی که این کارتون رو برای فرزندشون تهیه کردن ، کارتون با داستان آموزنده اش میتونه برای کودکان بالای 6 سال بسیار مفید باشه و پیام های مثبتی رو شخصیت های کارتون به کودک میده. همچنین علاوه بر مسائل بالا ، طبق بررسی های انجام شده ، انیمیشن Cars on the Road میتونه کودک رو با لغات جدید انگلیسی آشنا کنه و در ادامه بصورت غیر مستقیم مکالمه زبان انگلیسی رو به کودک یاد بده و شما رو در پرورش کودک 2 زبانه یاری کنه.

 

تماشای آنلاین کارتون Cars on the Road زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

انیمیشن ماشین ها در جاده برای کودکان 6 سال به بالا هستش و اکثر بچه ها عاشقش میشن ، مخصوصا بچه هایی که عاشق ماشین ها هستن. اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومد ، حتما توصیه میکنیم کارتون firebuds رو هم براش تهیه و پخش کنین. برای پرورش کودک دوزبانه حتما حتما باید نکاتی رو بدونین و ازشون پیروی کنین ، که مهمترین اونا میتونه این باشه که فرزندتون ندونه با تماشا کردن کارتون ها قراره زبان انگلیسی رو یاد بگیره ، چون میتونه تاثیر کاملا منفی در یادگیری داشته باشه. برای آشنایی با نکات آموزشی حتما بخش مقالات سایت رو بخونین و حتما به پیج اینستاگرام ما سر بزنین ، چون روزانه آموزش های مفیدی اونجا قرار میدیم.