اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
3
3 سال به بالا

دانلود کارتون Mog's Christmas 2023

دانلود کارتون Mog's Christmas 2023 ، یا به فارسی کارتون کریسمسِ ماگ مناسب بچه‌ های سه تا هفت ساله، و بر اساس مجموعه کتابی به همین اسم ساخته شده‌‌.

داستان انیمیشن کریسمس ماگ ۲۰۲۳ ، ماجراهای گربه دوست داشتنی و بعضی‌وقتام شیطونی رو توی فصل کریسمس دنبال می‌کنه. خانواده توماس، صاحب ماگ، در حال آماده شدن برای کریسمس هستن و این وسط ، ماگ احساس می‌کنه نادیده گرفته شده. مخصوصا وقتی درخت کریسمس بزرگی رو توی خونه می‌بینه، میترسه و به پشت بوم خونه پناه میبره.

 

دانلود کارتون Mog's Christmas 2023 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

اینطوری میشه که توی انیمیشن Mog's Christmas 2023 ، خانواده قصه، سخت در تلاشن تا ماگ رو با تموم ثابت‌ قدمی‌اش، به خونه برگردونن. در نهایت یه اتفاق شگفت‌ انگیز رخ میده، که خانواده رو دور هم جمع می‌کنه و به ماگ کمک می‌کنه به ترسش غلبه کنه و در آخر یه جشن دل‌انگیز و به یاد ماندنی کریسمس رو داشته باشن.

فیلم کریسمس ماگ ۲۰۲۳ بچه‌ ها رو قطعا میبره به سمت حال و هوای تعطیلات و در عین حال، چشم اندازی بامزه از دید یه گربه کنجکاو و دوست داشتنی رو نشون میده. 

همونطور که مشخصه این فیلم به موضوعات مربوط به خانواده، عشق و اهمیت مشارکت توی تعطیلات هم توجه کرده.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون کریسمس ماگ در وب سایت دوزبانه شو

داستان جذاب و شخصیت‌ های فیلم Mog's Christmas ، اون رو به ویژه برای بچه‌ های پیش‌ دبستانی و دبستانی جذاب کرده. موضوعش قطعا اون رو به انتخابی محبوب توی کریسمس تبدیل می‌کنه. 

اما باید گفت بچه‌ ها توی سنین مختلف می تونن از این فیلم لذت ببرن. حتی بزرگسالان هم ممکنه از داستان نوستالژیک، دل انگیز و ماجراجویی هایی که داره خوششون بیاد.

انیمیشن Mog's Christmas مناسب سنین 3 سال به بالاست. همچنین اگر فرزندتون از این انیمیشن خوشش اومده، پیشنهاد میکنیم کارتون Kid-E-Cats رو هم براش پخش کنید.