اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
2
2 سال به بالا
سطح
شکوفه : ادامه بده، اینها قدم های اولیه هستن
مکالمه
کارتون سرتاسر مکالمه است
پیام آموزشی
یه تیر و دو نشان، هم آموزش زبان و هم کلی نکات مثبت آموزشی
خشونت
بدون صحنه های خشن
ترسناک
هیچ صحنه ترسناکی در کارتون نیست
  • فصل 1

دانلود کارتون Kid-E-Cats

دانلود کارتون Kid-E-Cats ، این کارتون محصول سال 2015 است که در کشور روسیه تولید شده و بچه ها اونو با عنوان انیمیشن بچه گربه های بازیگوش میشناسنش.

کارتون بچه گربه های بازیگوش در طول پخش خودش در فصل های متعددی پخش شده است. بدلیل شهرتش بین بچه ها، در کشور روسیه، ایتالیا، آمریکا و 145 کشور دیگه پخش شده ، و در هر کشور در فصل های متعددی عرضه شده، که در کل میشه گفت 2 فصل اصلی داره.

کارتون بچه گربه ها جمعا شامل 104 قسمت جذاب میشه، که این تعداد قسمت ها هم در کشورهای مختلف متفاوت است اما چیزی که برای ما مهمه اینه که بتونه کودک رو در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده.

این کارتون با قسمت های 5 دقیقه ای خودش میتونه فرزند شما رو در مسیر پرورش کودک دو زبانه در حدود 9 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده.

 

دانلود کارتون Kid-E-Cats زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن Kid-E-Cats درباره 3 بچه گربه بازیگوش بنام های کوکی، پادینگ و کندی هست که در یه شهر کوچیک همراه با خانوادشون زندگی میکنن.

اونها هم مثل بچه های دیگه هستن، دوست دارن بازی کنن و شیرینی و چیزهای شیرین بخورن و محیط اطرافشون رو وارسی کنن، تا بدونن در محیط اطرافشون چیا هست و چیا میگذره.

هر روز اونها با بازی کردن و رفتن به اطراف، وارد ماجراجویی های مختلفی میشن که فرزند شما هم با اونها همراه میشه و کلی مسائل جدید رو با هم یاد میگیرن.

کارتون بچه گربه های بازیگوش هم مثل کارتون های دیگه دوزبانه شو، میتونه علاوه بر آموزش زبان انگلیسی به کودک بصورت غیر مستقیم، مسائل و مفاهیم زیادی رو به کودک معرفی کنه.

 

تماشای آنلاین کارتون بچه گربه های بازیگوش زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

از جمله مسائل آموزشی این کارتون میشه به آشنا کردن کودک با مفاهیم حل مسئله و روش های حل اونها اشاره کرد، که کودک بخوبی با این مفاهیم آشنا میشه.

همچنین به کودک آموزش داده میشه که چطور از قدرت تخیلش استفاده کنه و اون رو توسعه بده تا با استفاده از اون مشکلاتش رو بسادگی حل کنه و در کارهاش، نو آوری داشته باشه.

کارتون Kid-E-Cats مخصوص کودکان خردسال تولید شده و برای سنین 2 سال به بالا مناسبه. پس اگه فرزندتون 2 سالش شده، در تهیه این کارتون شک نکنین.

اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومده، حتما توصیه میکنیم که کارتون Peppa Pig رو هم براش تهیه کنین تا مکمل آموزشی هم باشن.