اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
6
6 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2

دانلود کارتون Mira, Royal Detective

دانلود کارتون Mira, Royal Detective ، این سریال محصول سال 2020 شبکه دیزنی جونیور است، که در قالب 2 فصل منتشر شده و شامل 54 قسمت جذاب میشه.

داستان انیمیشن میرا کارآگاه سلطنتی ، زندگی دختری شجاع و زیرک به نام میرا رو روایت میکنه، که در دوران پادشاهی جالپور در قرن 19ام زندگی میکنه. دختر قصه ما توسط ملکه به عنوان کارآگاه سلطنتی انتخاب میشه، تا در حل مسائل مربوط به سلطنت کمک کنه.

 

دانلود کارتون Mira, Royal Detective زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

فرزندتون در انیمیشن Mira Royal Detective میبینه که میرا وارد نقشی میشه که اون رو از نظر ذهنی به چالش میکشه و بهش اجازه میده تا به اطرافیانش کمک کنه. همین میتونه نکته آموزشی مثبتی برای فرزند شما باشه.

همچنین در کارتون میرا کارآگاه سلطنتی کودک شما با کار تیمی آشنا میشه و به اهمیت روابط خانوادگی پی میبره. میرا مصمم و مدبر هستش و هرگز با چالشی روبرو نمیشه که نتونه بر اون غلبه کنه. 

 

تماشای آنلاین کارتون میرا کارآگاه سلطنتی زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

ماجراجویی های میرا در کارتون Mira Royal Detective ، فرزند شما رو در معرض مهارت های حل مسئله مانند شناسایی مشکل، جمع آوری و تجربه و تحلیل داده ها، و استفاده از آن برای ارائه یک فرضیه، قرار میده.

همچنین در این کارتون، فرهنگ مردم هندوستان از جمله تعطیلات مسلمانان و هندوها، لباس های سنتی آنها، معماری، آشپزی و شیوه های حمل و نقل نمایش داده می شود.

انیمیشن Mira, Royal Detective مناسب رده سنی 6 سال به بالاست. پس اگر فرزندتون 6 سالش شده، حتما این انیمیشن رو براش پخش کنین. همچنین می تونید در کنارش، کارتون Elena of Avalor رو هم براش پخش کنید.