اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
10
10 سال به بالا

دانلود کارتون Migration 2023

دانلود کارتون Migration 2023 ، که با اسم کارتون مهاجرت بیشتر برای ما آشناست، مناسب بچه‌ های بالای ده ساله و مدت زمان این فیلم ۸۳ دقیقه‌ است. 

توی این فیلم قراره شاهد ماجراهای اردکانه‌ی بامزه و البته همراه با خطراتی که دنبالشون میکنه باشیم.

 

دانلود کارتون Migration 2023 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

شخصیت‌های انیمیشن مهاجرت ۲۰۲۳ شامل مک و پَم مالارد، سرپرست خانواده اردکی هستن و قراره ماجراهای جدیدی رو با مهاجرتشون رقم بزنن. مک مدام نگرانه اینه که یه وقت بلایی سر بچه‌هاش بیاد و خب بی‌راه هم فکر نمیکنه، چون خطر از همه طرف در کمین اونهاست. پرنده‌های بزرگتری به دنبال شکارن و آدمایی هستن که اونارو به چشم غذا نگاه می‌کنن.

داستان انیمیشن Migration 2023 اینه که هر زمستون، مک، پدر محافظه‌ کار خانواده مالاردها، به جای پرواز به جنوب، تصمیم میگیره که اونها به سمت برکه نیوانگلند برن، چون اونجا امن و آشناتره. اما روزی گروهی از غازها از این خانواده دعوت میکنن که با اونها به جامائیکا مهاجرت کنن.


آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون مهاجرت 2023 در وب سایت دوزبانه شو

این سفر و تعطیلات، لحظاتی مثل نزدیک شدن خانواده‌ به هم و کنار هم بودن رو می‌سازه و به بچه‌ها اجازه میده بال‌ هاشون رو باز و پرواز کنن. توی این فیلم حتی به معنای واقعی این اتفاق میافته.

لحظات پرخطری توی فیلم مهاجرت هست، مثل وقت هایی که اردک‌ ها برای نجات جونشون از دست شکارچی‌ ها فرار میکنن، آشپز بدجنسی هست که با چاقو اونهارو دنبال می‌کنه و توی این مسیر اونها آسیب میبینن. اما خطرات همیشه به صورت بامزه و خنده‌ داری از سر رد میشه و با این پیام که برای تجربه کردن کامل زندگی ، باید ریسک‌پذیر باشی، به تعادل می‌‌رسه.

کارتون Migration مناسب سنین 10 سال به بالاست، پس به این نکته حتما توجه داشته باشین. همچنین در این کارتون لحظات خطرناکی برای اردک ها رخ میده، که ممکنه شما نسبت به دیدن این خطرات توسط فرزندتون حساس باشین. پس به این مورد هم توجه داشته باشین.

اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومده، پیشنهاد میکنیم کارتون Fireheart 2022 رو هم براش پخش کنید.