اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
10
10 سال به بالا

دانلود کارتون Fireheart 2022

دانلود کارتون Fireheart 2022 ، که به اسم آتش‌دل معروفه و مناسب بچه‌های بالای 10 سال هست و مدت زمانش ۹۲ دقيقه ‌میشه. این انیمیشن معمایی هستش و شخصیت اصلی دختر قوی داره و پیام‌های مثبتی به بچه‌ ها میده.


شخصیت اصلی داستان انیمیشن آتش‌ دل ۲۰۲۲ به اسم جورجیا، یه دختر ۱۶ ساله توی نیویورک سال ۱۹۲۰ هست که می‌خواد شغل پدرش رو دنبال کنه و آتش‌ نشان بشه، با اینکه توی اون زمان هنوز این شغل برای بانوان عادی نبود. اون خودش رو مثل یه پسر جا می‌زنه تا بتونه توی حل یه معما به پدرش کمک کنه.

 

دانلود کارتون Fireheart 2022 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

توی داستان انیمیشن Fireheart 2022 ، تیم آتش‌نشانی با هم کار می‌کنن و به هم امید میدن و احترام میذارن. پدر جورجیا توی گروهش بهترینه. وقتی شرور داستان به اونها حمله می‌کنه، اونها باید با کمک همدیگه از پسش بربیان. 

روی مفهوم شجاعت، کار گروهی، خانواده و همدلی توی فیلم آتش‌دل ۲۰۲۲ خیلی تاکید شده و تونسته به موفقت زیادی برسه.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون آتش‌ دل در وب سایت دوزبانه شو

به جای آتش، از یه سری مواد شیمیایی توی فیلم استفاده شده تا برای بچه‌ ها کمتر ترسناک به نظر برسه. بنابراین شعله‌ای توی تصویر نشون داده نمی‌شه.

فیلم Fireheart 2022 براساس زندگی واقعی یه خانم آتش‌نشان توی نیویورک هست. جورجیا مصمم و سرسخت هست و خیلی به این شغل علاقه داره.

کارتون Fireheart مناسب سنین 10 سال به بالا است. پس حتما به رده سنی توجه کنید. در کنارش میتونید کارتون Antz 1998 رو هم برای فرزندتون پخش کنید.