رده سنی
4
4 سال به بالا
سطح
جوانه : شروع کن، شروع پرورش کودک 2 زبانه
مکالمه
مکالمه در حد متوسط است
پیام آموزشی
یه تیر و دو نشان، هم آموزش زبان و هم کلی نکات مثبت آموزشی
خشونت
بدون صحنه های خشن
ترسناک
هیچ صحنه ترسناکی در کارتون نیست

دانلود کارتون Magiki زبان فرانسوی

دانلود کارتون Magiki زبان فرانسوی ، که محصول کشور فرانسه است و در سال 2017 تولید و منتشر شده، و میتونه شما رو در آموزش زبان فرانسه به کودکتون یاری کنه.

بچه ها این کارتون زیبا و جذاب آموزشی رو با نام کارتون مجیکی میشناسن، که ریشه اسم کارتون به جیز جادویی برمیگرده.

این کارتون در طول پخش خودش در 1 فصل تولید شده، که این 1 فصل شامل 52 قسمت مختلف و دیدنیه، و میتونه برای پرورش کودک چند زبانه مفید باشه.

انیمیشن مجیکی زبان فرانسوی قراره فرزند شما رو به مدت 9 ساعت و نیم در معرض مستقیم زبان فرانسوی قرار بده.

 

دانلود کارتون Magiki زبان فرانسوی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن Magiki زبان فرانسوی درباره دختر کوچولوی 7 ساله بنام بیلی هست که وارد دنیای جادویی مجیکی میشه و با این ورودش، تبدیل به پرنسس اون قلمرو میشه.

توی دنیای واقعی، بیلی یه دختر باهوش و کنجکاوه. اون خواهر یه دوقلوی خیلی شلوغه، که باید همش مشکلاتی که اونها درست میکنن رو حل کنه.

حالا در هر قسمت، مشکلاتی برای بیلی پیش میاد که با کلید جادویی خودش، به شهر مجیکی سفر میکنه، جایی که میخواد جواب مشکلات رو اونجا پیدا کنه.

در نهایت بیلی با کمک دوستانش در سرزمین مجیکی، راه حل هایی برای مشکلات پیدا میکنه و برمیگرده دنیای واقعی تا اونها رو حل کنه.

 

آموزش زبان فرانسوی با تماشای کارتون مجیکی در وب سایت دوزبانه شو

کارتون مجیکی میتونه به کودک علاوه بر آموزش زبان فرانسوی، در پرورش هوش و استعداد و مهارت های اجتماعیش کمک کنه.

چون در این کارتون، فرزند شما هم قراره با مفهوم کار تیمی آشنا بشه و هم اینکه قدرت تخیل فرزندتون رو توسعه میده، تا دید وسیع تری نسبت به موضوعات مختلف داشته باشن.

کارتون Magiki به زبان فرانسوی مخصوص کودکان 4 سال به بالا تولید شده و مناسب این رده سنی هست، پس هنگام تهیه این کارتون، حتما این نکته رو مد نظر داشته باشین.

همچنین اگر فرزندتون از انیمیشن Magiki خوشش اومده، توصیه میکنیم که حتما کارتون Oui Oui Detective رو هم براش تهیه کنین تا مکمل آموزشی هم باشن.