اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
4
4 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2

دانلود کارتون Oui Oui Detective

دانلود کارتون Oui Oui Detective ، که به زبان فرانسوی است و ممکنه والدین اون رو با اسم انیمیشن Noddy: Toyland Detective بشناسنش.

این کارتون فرانسوی بین بچه ها با اسم انیمیشن بله بله بله کاراگاه و انیمیشن نودی کاراگاه شهر اسباب بازی شناخته میشه.

کارتون بله بله کاراگاه در طول پخش خودش از سال 2016 تا سال 2020 در 2 فصل تولید شده، که شامل 104 قسمت جذاب به زبان فرانسه میشه.

هر قسمت از کارتون فرانسوی بله بله کاراگاه در حدود 11 دقیقه است، که این یعنی فرزند شما قراره در حدود 19 ساعت در معرض مستقیم زبان فرانسه قرار بگیره.

این کارتون علاوه بر آموزش زبان فرانسه بصورت غیر مستقیم به کودک، میتونه مسائل و مفاهیم مختلفی رو هم بهش آموزش بده.

 

دانلود کارتون Oui Oui Detective زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن Oui Oui Détective درباره پسری بنام نودی هست که با سعی و تلاش فراوان بلاخره تبدیل به یه کاراگاه میشه. او حالا سعی میکنه کارشو بدرستی انجام بده.

اون با کمک سگ و ماشینش به جاهای مختلفی سفر میکنه تا رازهای پشت هر چیزی رو کشف کنه و اونها رو برملا کنه.

با گذر هر قسمت، شخصیت های جدیدی هم میان تا به نودی در کار کاراگاهی کمک کنن و در این بین مسائل مختلفی مطرح میشه که فرزند شما میتونه از اونها چیزهای مفیدی رو یاد بگیره.

فرزند شما با تماشای کارتون فرانسوی Oui Oui Detective میتونه با مهارت های حل مسئله و تفکر انتقادی آشنا بشه و یاد بگیره که چطور این توانایی ها رو در خودش پرورش بده.

 

تماشای آنلاین کارتون بله بله کاراگاه زبان فرانسه در وب سایت دوزبانه شو

این کارتون فرانسوی میتونه به کودک یاد بده که چطور میتونه سوال درستی رو بپرسیه و چطور به جوابش برسه. همچنین با مفاهیم کار تیمی، حل مشکلات و کمک به دیگران آشنا میشه.

کارتون Oui Oui Détective که به زبان فرانسه است برای کودکان 4 سال به بالا تولید شده و مناسب این سنین است. پس هنگام تهیه به این 2 نکته توجه داشته باشین.

اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومده توصیه میکنیم کارتون ... رو هم براش تهیه کنین تا در مسیر پرورش کودک 2 زبانه و آموزش زبان فرانسه به کودک با بازدهی بالا پیش برین.

اگر در هر زمانی در هر یک از مراحل آموزش زبان فرانسه بصورت غیر مستقیم به کودک به سوال یا مشکلی برخوردین، حتما با کارشناسان ما تماس بگیرین تا راهنماییتون کنن.