اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
7
7 سال به بالا

دانلود کارتون Little Hero 2018

دانلود کارتون Little Hero 2018 ، این انیمیشن سینمایی که بچه ها اون رو با اسم انیمیشن قهرمان کوچک میشناسن، محصول سال 2018 کشورهای آمریکا و اندونزی است. 

مدت زمان پخش کارتون قهرمان کوچک در حدود 1 ساعت 44 دقیقه است، که در طول این مدت میتونه فرزند شما رو در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده.

معمولا انیمیشن های سریالی در زمینه پرورش کودک 2 زبانه میتونن برای کودک تنوع بهتری داشته باشن، تا بتونه با موضوعات جدید هم آشنا بشه.

 

دانلود کارتون Little Hero 2018 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان کارتون Little Hero 2018 درباره پسری جوان است که برای نجات پدرش از دست یک هیولای باستانی، عازم سفری طولانی و پر از ماجراجویی میشه.

در کارتون قهرمان کوچک، بایو به همراه دوستانش سفر میکنه و با کمک هم از پس مشکلات بر میان، تا بتونن پدر بایو و اهالی روستاشون رو نجات بدن.

انیمیشن Little Hero 2018 میتونه شما رو هم در زمینه آموزش زبان انگلیسی کمک کنه و هم مسائل عمومی زیادی رو به کودک آموزش بده.

از جمله مفاهیمی که کارتون Little Hero به کودک آموزش میده، میشه به کار تیمی و کمک به دیگران اشاره کرد، چون شخصیت های داستان این موضوع رو بخوبی به تصویر میکشن.

 

تماشای آنلاین کارتون Little Hero 2018 زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

کارتون Little Hero 2018 مخصوص کودکان 7 سال به بالا ساخته شده و مناسب این سنین است. پس در هنگام تهیه حتما این مورد رو مد نظر داشته باشین.

همچنین اگه فرزندتون از انیمیشن قهرمان کوچک 2018 خوشش اومده، حتما کارتون Bolt 2008 رو هم براش تهیه کنین تا مکمل هم باشن.

در پایان اگر هر زمانی در مسیر پرورش کودک چند زبانه دچار مشکل یا سوال شدین، کارشناسان 2زبانه شو همیشه آنلان هستن تا شما رو راهنمایی کنن.