اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
12
12 سال به بالا

دانلود کارتون Bolt 2008

دانلود کارتون Bolt 2008 ، این کارتون که با عنوان تیزپا هم اونو میشناسن ، در سال 2008 در آمریکا پخش شد و استقبال بچه ها رو بدنبال داشت. کارتون تیزپا خیلی طرفدار پیدا کرد ، تا جایی که برای جوایز متعددی مثل بهترین انیمیشن در جشنواره گلدن گلوب کاندید شد. داستان انیمیشن Bolt 2008 درباره سگی بنام تیزپا هستش که کل زندگیش رو در برنامه های تلویزیونی گذرونده و باور داره که قدرت های ماورایی داره. توی یه اجرا صاحب تیزپا رو میدزدن و حالا اون سعی میکنه که بره و نجاتش بده. برای این کار هم تیزپا با چند تا از دوستای صمیمی خودش ، یه تیم تشکیل میده تا بره و صاحبش رو نجات بده.

 

دانلود کارتون Bolt 2008 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

کارتون Bolt نکات آموزشی زیادی داره و پیام های مثبت زیادی رو به بچه ها انتقال میده. اکثر نظرات کودکان و والدین درباره این کارتون مثبت بوده و اشاره کردن که این کارتون نکات مثبت زیادی داره که به بچه ها یاد میده. علاوه بر اینکه انیمیشن تیزپا پیام ها و نکات آموزشی زیادی درباره مسائل مختلف داره ، همچنین میتونه در آموزش زبان انگلیسی بصورت غیرمستقیم هم مفید باشه. کلمات و جملات بکار رفته در انیمیشن Bolt بسیار رسا هستن و در موقعیت های مناسب قرار دارن ، که میتونه در پرورش کودک دوزبانه بسیار مفید باشه.

 

تماشای آنلاین کارتون Bolt زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

کارتون بولت مناسب گروه سنی 5 سال هستش. در صورتی که فرزندتون از این کارتون خوشش اومد ، میتونین کارتون های سریالی ای مثل کارتون Raa Raa the Noisy Lion رو تهیه کنین که بتونه خوب یاد بگیره. حتما توجه داشته باشین که کارتون های سینمایی برای آموزش و پخش روزمره مناسب نیستن. پس بهتره برای آموزش روزانه از کارتون های سریالی که مناسب این کار هستن استفاده کنین. از کارتون های سینمایی گاهی جهت تغییر برنامه آموزشی و ژانر کارتون ها استفاده کنین.