اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
3
3 سال به بالا

دانلود کارتون Little Bear

دانلود کارتون Little Bear ، که بچه ها اونو با اسم کارتون خرس کوچولو میشناسنش، انیمیشن کلاسیک کاناداییه که از سال ۱۹۹۵ تا ۲۰۰۳ منتشر شد و شامل پنج فصله. 

این سریال که مناسب کودکان بالای سه ساله، بر اساس مجموعه کتابی به همین اسم ساخته شده.

داستان انیمیشن خرس کوچولو در مورد کاوش ها و تجربیات شخصیت توله خرس کنجکاو، با تخیلی خلاق هست. 

ما شاهد ماجراجویی های اون توی جنگل به همراه دوستان و خانواده اش هستیم. هر قسمت، معمولاً شامل سفرهای جدید و کشفیات خرس کوچولو از دنیای اطرافش میشه.

 

دانلود کارتون Little Bear زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

علاوه بر شخصیت خرس کوچولو، انیمیشن Little Bear شامل والدینش و باقی دوستان حیوانیش میشه، مثل اردک، مرغ، گربه و جغد. این سریال روی اهمیت خانواده، دوستی و یادگیری در مورد دنیای طبیعی تاکید داره.

سریال خرس کوچولو علاوه بر اینکه بچه‌ها رو سرگرم میکنه، مؤلفه آموزشی هم داره و به بچه‌ها در مورد موضوعاتی مثل فضای باز، تغییرات فصلی، حل مسئله و مهارت های اجتماعی-عاطفی ، چیزهای زیادی یاد میده.

کارتون خرس کوچولو به شدت مورد تحسین قرار گرفت و جوایز متعددی از جمله جوایز Daytime Emmy و Peabody رو به دست آورد. 

همینطور بخاطر داستان سرایی ملایم، شخصیت های جذاب و تواناییش توی جذب و آموزش کودکان پیش دبستانی، مورد ستایش قرار گرفت.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون خرس کوچولو در وب سایت دوزبانه شو

در کل سریال Little Bear یه کلاسیک دوست داشتنی توی کانون مجموعه های انیمیشن تحسین شده کودکان در نظر گرفته میشه، که به خاطر ماجراهای دلربا و درس های ارزشمندی که برای بچه‌ها داره، شناخته شده.

کارتون Little Bear مناسب کودکان 3 سال به بالاست. پیشنهاد میکنیم که این کارتون آموزنده رو همراه با فرزندتون تماشا کنید. همچنین میتونید در کنارش، کارتون Curious George رو هم برای فرزندتون پخش کنید.