رده سنی
2
2 سال به بالا

دانلود کارتون Little Baby Bum: Music Time

دانلود کارتون Little Baby Bum Music Time ، یک انیمیشن سریالی موزیکال است که بچه ها اون رو با اسم انیمیشن لیتل بیبی بوم میشناسن، و محصول سال 2023 کشور آمریکاست.

این کارتون بدلیل استقبال بچه ها تولیدش تمدید شد و تاکنون در 1 فصل تولید شده، که شامل 9 قسمت شاد و آموزنده است.

هر قسمت از کارتون لیتل بیبی بوم در حدود 7 دقیقه است و میتونه فرزندتون رو در مسیر پرورش کودک 2 زبانه در حدود 1 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده.

 

دانلود کارتون Little Baby Bum Music Time زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن Little Baby Bum Music Time که یک کارتون موزیکال شاد هست درباره موسیقی و ریتم هاست.

در این کارتون کودک یاد میگیره بین صداهای موسیقی ارتباط برقرار کنه، صداها رو بشناسه و با کارتون شادی کنه و بالا و پایین بپره، که به نوعی کودک رو روی خودش متمرکز میکنه.

در کارتون لیتل بی بی بام کودک میتونه علاوه بر یادگیری زبان انگلیسی بصورت غیرمستقیم، مسائل و مفاهیم مهم دیگه ای رو هم یاد بگیره که باعث رشد استعدادش میشه.

این کارتون کودک رو با انواع ریتم های موسیقی آشنا میکنه تا اونا رو درک کنه و موسیقی رو بهتر بشناسه.

در هر قسمت، لغات مهمی که مربوط به موسیقی هستن گفته میشن و با این وجود کودک با این لغات آشنا میشه و اونا رو یاد میگیره، تا بعدها بتونه ازشون استفاده بکنه.

هر قسمت از انیمیشن لیتل بی بی بوم ، کودک رو تشویق به فعالیت و سوال جواب میکنه، تا کودک مسائل معرفی شده رو بهتر درک کنه و همچنین احساسات رو هم به کودک آموزش میده تا باهاشون آشنا بشه.

 

تماشای آنلاین کارتون Little Baby Bum Music Time زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

بازی های متنوعی در طول کارتون انجام میشن تا پیام های مثبتی رو به کودک القا کنن. پیام هایی مثل پشتکار و حل مشکلات، کار تیمی و شجاعت در انجام کارهای جدید.

کارتون Little Baby Bum Music Time برای کودکان 2 سال به بالا تولید شده و میشه گفت که اکثر رده های سنی رو شامل میشه. پس اگه فرزندتون 2 سالش شده در تهیه این کارتون شک نکنین.

همچنین اگه فرزندتون از این کارتون خوشش اومده، 2 زبانه شو به شما پیشنهاد میده حتما کارتون Duck & Goose رو هم براش تهیه کنین تا مکمل آموزشی هم باشن.

شما همواره میتونین در صورت داشتن سوال درباره پرورش کودک چند زبانه به مشاورین ما پیام بدین، تا مثل بقیه والدین از مشاوره اونها استفاده کنین و در این زمینه موفق بشین.