اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
12
12 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3

دانلود کارتون Kung Fu Panda: The Dragon Knight

دانلود کارتون Kung Fu Panda: The Dragon Knight ، که در سال های 2022 تا 2023 در کشور آمریکا تولید شده و بچه ها با اسم انیمیشن پاندای کونگ فو کار شوالیه اژدها اون رو میشناسنش.

کارتون پاندای کونگ فو کار شوالیه اژدها در طول پخش یک ساله خودش در 3 فصل عرضه شده، که جمعا شامل 42 قسمت میشه.

این کارتون میتونه با قسمت های 23 دقیقه ای خودش فرزند شما رو در مسیر پرورش کودک دوزبانه به مدت 16 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده.

 

دانلود کارتون Kung Fu Panda: The Dragon Knight زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن Kung Fu Panda: The Dragon Knight درباره پو هستش که این بار با یک شوالیه اهل انگلستان همکاری میکنه، که در کارش خیلی هم جدی هست.

اونها در این سری از کارتون پاندای کونگ فو کار قراره به دنبال 4 سلاح اصلی و قدرتمند برن، تا بتونن قبل از دشمنشون اونها رو بدست بیارن.

چون اگر دشمنشون قبل از اونها، این سلاح های اسرار آمیز رو بدست بیاره، دنیا رو نابود خواهد کرد. پس ماموریت پو و شوالیه اینه که دنیا رو نجات بدن.

کارتون Kung Fu Panda The Dragon Knight به کودک یاد میده که به علم دیگران احترام بزاره و همچنین ارزش خانواده در این کارتون برای کودک به وضوح به تصویر کشیده شده.

 

تماشای آنلاین کارتون پاندای کونگ فو کار شوالیه اژدها زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

همچنین کارتون پاندای کونگفوکار شوالیه اژدها با شخصیت مصمم خودش به کودک یاد میده که چطور برای رسیدن به هدفش تلاش کنه.

کارتون Kung Fu Panda: The Dragon Knight مخصوص کودکان 12 سال به بالا تولید شده، که حتما این نکته رو مد نظر قرار بدین.

توجه: در برخی قسمت های کارتون ممکنه با لحظات خشن و انفجار روبرو بشین، که اگر روی این موارد حساس هستین بهتره در نظر داشته باشین.

اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومده، حتما توصیه میکنیم کارتون Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness رو هم براش تهیه کنین تا مکمل آموزشی هم باشن.