اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
12
12 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3

دانلود کارتون Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness

دانلود کارتون Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness ، در سال های 2011 تا 2016 تولید و پخش شده، که بچه ها اونو با اسم انیمیشن پاندای کونگ فو کار: افسانه های شگفت انگیز میشناسن.

کارتون پاندای کونگ فو کار: افسانه های شگفت انگیز در طول پخش 6 ساله خودش در 3 فصل تولید شده، که جمعا شامل 80 قسمت آموزشی و جذاب میشه.

هر قسمت از کارتون پاندای کونگ فو کار افسانه های شگفت انگیز در حدود 23 دقیقه است که جمعا میتونه فرزند شما رو در مسیر پرورش کودک 2 زبانه بمدت 30 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده.

 

دانلود کارتون Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness درباره ادامه آموزش های پو در یادگیری کونگ فو و مسائل مختلف هست.

حالا پو با 5 خشمگین یه جا زندگی میکنه و مجبوره کلی مسئولیت مختلف و سخت رو به عهده بگیره و با موفقیت اونها رو به انجام برسونه.

حالا در این مسیر پو مجبوره به کلی ماجراجویی مختلف بره تا هم بتونه کارهاش رو انجام بده و هم ادامه آموزش هاش رو ببینه و فرزند شما در این ماجراجویی ها، پو رو همراهی خواهد کرد.

انیمیشن پاندای کونگ فو کار افسانه های شگفت انگیز می تونه به کودک شما مفاهیمی همچون کار گروهی و کمک به دیگران رو آموزش بده، تا بتونه در آینده موفق تر عمل کنه.

همچنین شخصیت اصلی که تلاش میکنه مسئولیت پذیر باشه و کارهایی که بهش میسپارن رو به درستی انجام بده، میتونه الگوی آموزش رفتاری خوبی برای فرزندتون باشه.

 

تماشای آنلاین کارتون پاندای کونگ فو کار: افسانه های شگفت انگیز زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

کارتون Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness مخصوص کودکان بالای 12 سال تولید شده و مناسب این رده سنی هست، پس هنگام تهیه به این نکته توجه کنین.

علاوه بر این ممکنه برخی بخش های این کارتون کمی خشن باشه و فرزندتون با لحظات خشن کارتون روبرو بشه. اگر از اون دسته از والدینی هستین که به این موضوع حساس هستن، حتما این نکته رو مد نظر داشته باشین.

اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومده، حتما توصیه میکنیم ادامه این سری رو با اسم کارتون Kung Fu Panda: The Dragon Knight از 2 زبانه شو تهیه و پخش کنین.

نظرات

زهرا میرزاخانی
زهرا میرزاخانی
این کارتون خیلی عالی بود،دخترم خیلی لذت برد ممنون