اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
12
12 سال به بالا

دانلود کارتون Kung Fu Panda 4 2024

دانلود کارتون Kung Fu Panda 4 2024 ، که با نام فارسی کارتون پاندای کونگ‌ فوکار 4 2024 بین بچه ها شناخته میشه، جدیدترین فیلم این مجموعه محبوب کودکان هستش. این فیلم که ۹۴ دقیقه‌ است، مناسب بچه‌ های بالای دوازده ساله.

داستان انیمیشن پاندای کونگ‌ فوکار 4 از جایی شروع میشه که تای لونگ، ببری که فکر میکردیم مرده، دوباره برمی‌گرده و جامعه معدن‌چیان رو به وحشت میندازه. در همین حین، توی کاخ جید، استاد شیفو به پو میگه که اون الان رهبر معنوی جدید دره صلح شده و باید هرچه سریع تر، جانشینش رو به عنوان جنگجوی اژدها انتخاب کنه و بهش آموزش بده. 

وقتی ژن، روباهی باهوش و مکار، به دره میرسه و سعی میکنه سلاح های ارزشمند قصر جید رو بدزده، پو و شیفو میفهمن یه جادوگر شرور، آفتاب پرست که میتونه تغییر شکل بده، تهدیدی برای کل قلمرو هست. 

پو به آزاد کردن ژن زندانی کمک میکنه تا قبل از اینکه آفتاب‌ پرست باعث تخریب بیشتری بشه، بهش کمک کنه. در طول مسیر، پو پتانسیل ژن رو میبینه، حتی وقتی اون حیله‌گرتر از اون چیزیه که متوجهش شده بود.

 

دانلود کارتون Kung Fu Panda 4 2024 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

انیمیشن Kung Fu Panda 4 2024 بیشتر جنبه سرگرمی داره تا آموزشی ، اما پیام‌ های مثبتی هم میشه توش پیدا کرد. مثل رستگاری و اینکه اجازه ندیم انتخابهای گذشته‌ امون، برای آینده ما تصمیم بگیرن. 

همینطور به اهمیت کار گروهی، و پیدا کردن راهی برای استفاده بی‌ نهایت از استعداد‌ها تاکید شده. مضامین راستگویی و اخلاقیات و همینطور، رو در رو شدن با عواقب تصمیم‌ ها هم توی این فیلم بررسی میشه.

شخصیت پو توی فیلم پاندای کونگ‌ فوکار 4 ۲۰۲۴ خوش‌ بین، شجاع و متواضع هست. اون دوست‌ داشتنی‌ و مهربونه و عشق زیادی نسبت به پدرش، استاد شیفو و دوستانش داره. همینطور ژن هم شخصیت مصممی داره و از گذشته‌ اش درس میگیره. با جنگجوی اژدها هم به مرور دوست میشه.

توی فیلم Kung Fu Panda 4 2024 صحنه‌ های زیادی از نبردهای رزمی دیده میشه. این نبردها سریع و شدید هستن اما به کسی آسیب جدی وارد نمیشه. تای لونگ روستاها رو نابود میکنه و آتیش سوزی به بار میاره. شخصیت‌ های مهم توی خطرن میفتن و زندانی میشن. یه سری ها صدمه می‌بینن و یکی از اونها جونشو از دست میده. پس اگر نسبت به این موارد حساسیت دارین، حتما قبل از پخش این کارتون برای فرزندتون، به این موارد توجه کنید.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون پاندای کونگ‌ فوکار 4 2024 در وب سایت دوزبانه شو

در کل این قسمت از انیمیشن پاندای کونگ‌ فو کار خنده دار و زیباست. با اینکه فاصله طولانی بین اکران این فیلم و پاندای کونگ فو کار ۳ افتاد و برخی از جزئیات فیلم های قبلی رو کمی مبهم کرد، اما جای دلگرمی هست، چون پو خودش جای خالی بینندگانی رو پر میکنه که ممکنه سفر داستانی پاندا غول پیکر رو فراموش کرده باشن. و اینکه میشه گفت این مجموعه هنوز هم میتونه ادامه داشته باشه.

انیمیشن پاندای کونگ‌ فوکار 4 2024 مناسب سنین 12 سال به بالاست. پس حتما به رده سنی این کارتون توجه کنید. در کنارش میتونید کارتون Air Bound 2015 رو هم تماشا کنید.

نظرات

ناهید سلمانی
ناهید سلمانی
زیرنویس داره؟
2 زبانه شو

با سلام، زیرنویس فارسی در پرورش کودک دوزبانه موثر نیست به همین دلیل کلیه کارتون ها بدون زیرنویس هستن. مگر موارد خاص که مخصوص آموزش خواندن و نوشتن هستن.

ناهید سلمانی
ناهید سلمانی
منظورم زیرنویس انگلیسی بود استاد
2 زبانه شو

زیرنویس انگلیسی هم مثل فارسی هست. برای یادگیری زبان، گوش دادن بهترین ابزار هست. وقتی کارتون با زیرنویس پخش میشه تمرکز روی نوشته می‌ره و در نتیجه گوش اونطوری که باید به دیالوگ ها توجه نمیکنه. پس کارایی روش کاملا از بین می‌ره. لطفاً از بخش پنل کاربری قسمت درخواست های پشتیبانی به مشاور آموزشی پیام بفرستین تا هم براتون برنامه آموزشی بفرستن و هم دقیق راهنماییتون کنن که بتونین در کمترین زمان ممکن در پرورش کودک دوزبانه موفق بشین.