رده سنی
10
10 سال به بالا

دانلود کارتون Air Bound 2015

دانلود کارتون Air Bound 2015 ، که توی فارسی به اسم کارتون گامبا معروفه، مناسب کودکان بالای ده ساله. 

این فیلمِ ۹۴ دقیقه‌ای، بچه‌ها رو به سفری هیجان انگیز به دنیای حیوانات انسان نما میبره و داستان موش کوچولویی به اسم گاوین رو روایت میکنه.

گاوین توی انیمیشن گامبا ۲۰۱5 آرزو داره مثل پدرش خلبان کشتی هوایی بشه. با این حال، آرزوهاش با بدبینی اطرافیان مواجه میشه‌. گاوین که مصممه خودش رو ثابت کنه، زمانی که گروهی از سنجاب‌ های پرنده رو کشف می‌کنه، که توانایی سر خوردن توی هوا رو دارن، وارد ماجراجویی جدیدی میشه.

 

دانلود کارتون Air Bound 2015 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

در انیمیشن Air Bound 2015 ، گاوین و سنجاب های پرنده با هم همکاری می کنن تا از جامعه‌ اشون در برابر یه تاجر شیطانی که قصد تخریب خونه‌هاشون رو داره، محافظت کنن. 

اونها در طول ماموریتشون با چالش های مختلفی روبرو میشن و ارزش کار تیمی، شجاعت و باور به خود رو یاد میگیرن.

فیلم Air Bound 2015 عناصری از اکشن، کمدی و لحظات دلچسب رو ترکیب کرده تا بچه‌ ها رو درگیر خودش کنه. هدفش سرگرم کردن کودکان و در عین حال، انتقال پیام های مثبت در مورد دوستی، پشتکار و محیط زیسته.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون گامبا 2015 در وب سایت دوزبانه شو

فیلم گامبا ۲۰۱5 انیمیشن های رنگارنگ، شخصیت های پر جنب و جوش، و دنیایی تخیلی پر از حیوانات سخنگو داره. این یه تجربه پر از ماجراجویی رو ارائه میده ، که کودکان رو تشویق می کنه تا رویاهاشون رو دنبال کنن، از اون چیزی که درسته دفاع کنن و از اهمیت وحدت و حفاظت از محیط زیست قدردانی کنن.

انیمیشن Air Bound مناسب بچه های بالای 10 ساله. پس حتما به رده سنی این کارتون توجه کنید، چونکه یه سری صحنه های خشن کارتونیش رو داخل خودش داره. در کنارش میتونین کارتون My Father's Dragon 2022 رو هم برای فرزندتون پخش کنید.