اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
2
2 سال به بالا

دانلود کارتون Kinderwood

دانلود کارتون Kinderwood ، انیمیشن سریالی زیبا محصول سال 2020 هستش که تاکنون در قالب 1 فصل منتشر شده است. هم اکنون 30 قسمت از آن در دسترس والدین قرار دارد که مدت زمان هر قسمت حدودا 7 دقیقه است.

داستان انیمیشن کیندروود در مدرسه ای تخیلی به نام کیندروود میگذره که میتونه به محیط های مختلفی تبدیل بشه. شخصیت‌ های اصلی این انیمیشن، پنج دوست حیوانی هستند که یه گروه رو تشکیل دادن و در این مدرسه با هم بازی می‌کنن، یاد می‌گیرن و رشد می‌کنن.

انیمیشن Kinderwood میتونه برای فرزندتون فوق العاده آموزنده باشه. فرزندتون یاد میگیره که به دیگران کمک کنه و همینطور متوجه میشه که دوست خوب بودن چقدر مهم هستش.

 

دانلود کارتون Kinderwood زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

شخصیت های کارتون کیندروود همگی مهربان هستند و انتخاب های خوبی انجام میدن و خیلی واضح با دوستان خودشون ارتباط برقرار می کنن. همچنین این کارتون درس های اجتماعی-عاطفی در مورد امتحان کردن چیزهای جدید، اشتباه کردن و به اشتراک گذاشتن با دیگران رو به فرزندتون یاد میده.

کارتون Kinderwood مناسب کودکان 2 سال به بالاست و یک انتخاب عالی برای فرزندتون هست که به هیچ عنوان از دستش ندین. همچنین اگر فرزندتون از این کارتون استقبال کرد، پیشنهاد میکنیم کارتون Kid-E-Cats رو هم براش پخش کنید تا مکمل همدیگه باشن.