اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
3
3 سال به بالا
سطح
بذر : بذر زبان رو بکار، پیش زمینه رو آماده کن
مکالمه
کارتون بی کلام است
پیام آموزشی
یه تیر و دو نشان، هم آموزش زبان و هم کلی نکات مثبت آموزشی
خشونت
بدون صحنه های خشن
ترسناک
هیچ صحنه ترسناکی در کارتون نیست

دانلود کارتون Jungle Beat بی کلام

دانلود کارتون Jungle beat ، که بچه ها اون رو با نام کارتون نبض جنگل میشناسن و عاشقش هستن ، در سال 1998 شروع به تولید شدن کرده و محل ساخت اون اصالتا به آفریقا برمیگرده.

انیمیشن نبض جنگل در طول پخش چندین ساله خودش در 4 فصل جذاب و آموزنده تولید شده، که جمعا شامل 62 قسمت بامزه برای کودکان میشه.

مدت زمان پخش هر قسمت از کارتون در حدود 5 دقیقه است، که میشه گفت قراره برای فرزندتون به مدت 5 ساعت، لحظات سرگرم کننده ای رو ایجاد کنه.

قابل ذکره که در کارتون مکالمه خاصی صورت نمیگیره، پس نمیشه گفت این کارتون فقط برای زبان انگلیسی مناسبه، میتونین از این کارتون برای پرورش هوش و استعداد کودکتون برای تمامی زبان ها استفاده کنین.

 

دانلود کارتون Jungle beat بی کلام در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن Jungle beat درباره حیوانات جنگل و پر از اتفاقات بامزه و باحاله، که هر قسمت از اون به 2 بخش آموزشی بی کلام تقسیم میشه.

در بخش اول کارتون، کنجکاوی ها و ماجراجویی های 4 حیوان بامزه نشون داده میشه که در نهایت ، ماجراجویی های اونها به معرفی یه حیوان جدید ختم میشه و کودک رو با اون آشنا میکنه.

بخش دوم کارتون جانگل بیت کاملا متفاوت از بخش اوله و یه ماجراجویی دیگه از این 4 حیوان رو نشون میده، که به شکلی کاملا خنده دار و بامزه به تصویر کشیده میشه. در این بخش هم موضوعات جدید به کودک معرفی میشه.

انیمیشن جانگل بیت میتونه کودک رو با حیوانات جنگل، ویژگی های اون و طرز رفتار اونها آشنا کنه تا همه چیز رو درباره این حیوانات یاد بگیرن.

 

تماشای آنلاین کارتون نبض جنگل بی کلام در وب سایت دوزبانه شو

کارتون jungle beat به کودک آموزش میده که میتونه هر کاری رو انجام بده، بشرطی که تمرکزش رو روی اون کار بزاره و به دقت اونو انجام بده.

این کارتون مناسب کودکان 3 سال به بالا تولید شده و مناسب این رده سنی است، که هنگام تهیه اش به این نکات دقت داشته باشین.

همچنین اگه فرزندتون از کارتون بی کلام نبض جنگل خوشش اومده ، توصیه میکنیم که کارتون Cam & Leon رو هم براش تهیه کنین تا مکمل آموزشی هم در زمینه پرورش هوش و استعداد باشن.