اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
3
3 سال به بالا
سطح
بذر : بذر زبان رو بکار، پیش زمینه رو آماده کن
مکالمه
کارتون بی کلام است
پیام آموزشی
یه تیر و دو نشان، هم آموزش زبان و هم کلی نکات مثبت آموزشی
خشونت
بدون صحنه های خشن
ترسناک
هیچ صحنه ترسناکی در کارتون نیست

دانلود کارتون Cam & Leon بی کلام

دانلود کارتون Cam & Leon ، که بچه ها اونو با اسم انیمیشن کم و لئون میشناسن، محصول سال 2018 کشور مارلزی هست.

کارتون کم و لئون یه کارتون بی کلام هست و به همین جهت از این کارتون فقط میشه برای پرورش هوش و استعداد کودک استفاده کرد.

که 2 زبانه شو توصیه میکنه با کارتون های جانبی زبان مورد نظر میکس بشه تا در کنار پرورش کودک 2 زبانه، به پرورش هوش و استعداد کودک هم پرداخته بشه.

انیمیشن Cam & Leon در طول پخش خودش در 1 فصل تولید شد، که جمعا شامل 31 قسمت مختلف و جذاب میشه، و کودک رو جذب خودش خواهد کرد.

مدت زمان پخش هر قسمت از این کارتون در حدود 3 دقیقه است که میشه گفت قراره فرزندتون رو به مدت 1 ساعت و نیم در معرض مسائل مختلف آموزشی و پرورش هوش و استعداد قرار بده.

 

دانلود کارتون Cam & Leon بی کلام در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن Cam & Leon درباره دو دوست آفتاب پرست به نام های کم و لئون است که قبلا به عنوان حیوانات خانگی با هم زندگی میکردن.

اما حالا از اون خانه ای که داخلش زندگی میکردن خارج میشن و میرن به پارک کنار خونه و سعی میکنن اونجا رو خونه خودشون بدونن و اونجا زندگی کنن.

اما چون زندگی به عنوان حیوان خانگی غریزه آفتاب پرستی اونها رو کاملا خاموش کرده، اونها توی پیدا کردن غذا به مشکل میخورن و با مشکلات جدیدی روبرو میشن.

با ادامه ماجراها کم و لئو ، اونها چیزهای جدیدی رو کشف میکنن و کلی چیز یاد میگیرن، که فرزند شما با همراهی این دو آفتاب پرست مسائل جدیدی رو یاد میگیره.

 

تماشای آنلاین کارتون کم و لئون بی کلام در وب سایت دوزبانه شو

این کارتون میتونه برای کودک خیلی مفرح باشه، بطوری که در کنار خنده و شادی، مسائل زیادی رو هم یاد میگیره که میتونه براش خیلی مفید باشه.

کارتون Cam & Leon مخصوص کودکان 3 سال به بالا تولید شده و مخصوص این رده سنی هست که هنگام تهیه به این نکته حتما توجه ویژه داشته باشین.

همچنین 2 زبانه شو توصیه میکنه از کارتون های بی کلام استفاده کنین تا در کنار آموزش زبان به کودک بصورت غیر مستقیم ، بتونین به پرورش هوش و استعدادش هم بپردازین.

اگر فرزندتون از کارتون کم و لیو خوشش اومده ، توصیه میکنیم در کنارش کارتون Ollie the Boy Who Became What He Ate رو هم براش تهیه کنین تا کنارش به آموزش زبان هم بپردازین.