اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
4
4 سال به بالا

دانلود کارتون Jessica's Big Little World

دانلود کارتون Jessica's Big Little World ، که محصول سال 2023 است و در کشور آمریکا تولید شده و بچه ها اونو با اسم کارتون دنیای بزرگ ولی کوچک جسیکا میشناسن.

همچنین بعضی کوچولو ها این کارتون رو با عنوان های دیگه ای مثل کارتون دنیای بزرگ و کوچک جسیکا هم میشناسنش.

انیمیشن دنیای بزرگ اما کوچک جسیکا در طول پخش خودش تاکنون در 1 فصل تولید شده که جمعا شامل 6 قسمت میشه و قسمت های جدید اون هم در حال ساخت است.

مدت زمان پخش هر قسمت از کارتون دنیای بزرگ و کوچک جسیکا در حدود 18 دقیقه است ، که فعلا میتونه بمدت 2 ساعت فرزند شما رو در معرض زبان انگلیسی قرار بده.

 

دانلود کارتون Jessica's Big Little World زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن Jessica's Big Little World درباره یه دختر کوچولو هست که عاشق ماجراجویی و یاد گرفتن چیزهای جدیده و اسمش جسیکا است.

جسیکای داستان ما راهی پیدا میکنه و وارد دنیایی میشه که همه چیز از اندازه واقعی خودش خارج شده و خیلی خیلی از جسیکا بزرگترن.

حالا جسیکا خودش رو در دنیای بزرگترها پیدا میکنه و باید کارها رو طوری انجام بده که هم درست باشه و هم بزرگترها ازش راضی باشن.

انیمیشن دنیای بزرگ اما کوچک جسیکا هم میتونه به فرزند شما در زمینه پرورش کودک 2 زبانه کمک کنه و هم مسائل زیادی رو بهش آموزش بده که در دنیای واقعی قراره بدردش بخورن.

جسیکای داستانمون دوست داره مستقل باشه و همه کارها رو خودش انجام بده. البته توی این راه از دیگران نظر میپرسه و کمکشون رو میخواد و در پایان ازشون تشکر میکنه.

 

تماشای آنلاین کارتون دنیای بزرگ ولی کوچک جسیکا زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

ولی در کل کارهاش رو خودش انجام میده و مستقله ، که این نکته میتونه برای فرزند شما یه نکته آموزشی خیلی مفید باشه تا در آینده سعی کنه کارهاش رو خودش انجام بده.

کارتون Jessica's Big Little World مخصوص کودکان 4 سال به بالا تولید شده که هنگام تهیه اش باید به این نکته توجه ویژه داشته باشین.

همچنین اگه فرزندتون از کارتون دنیای بزرگ کوچک جسیکا خوشش اومده، به توصیه دو زبانه شو حتما کارتون Esme & Roy رو هم براش تهیه کنین تا مکمل آموزشی هم باشن.

همچنین اگر در زمینه پرورش کودک دوزبانه هر زمانی سوالی براتون پیش اومد حتما با کارشناسان ما تماس بگیرین و ازشون راهنمایی بخوایین تا در این زمینه سریع باعث پیشرفت فرزندتون بشین.