اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
6
6 سال به بالا
  • فصل 1

دانلود کارتون Iggy Arbuckle

دانلود کارتون Iggy Arbuckle ، یا به فارسی میشه کارتون ایگی آرباکل ، مجموعه انیمیشنی هست که سال ۲۰۰۷ پخش شد. 

این انیمیشن سریالی که کانادایی-آمریکایی هست، ماجراهای ایگی آرباکل، یه خوک دوست‌ داشتنی و مهربون و دوست وفادارش جوجه تیغی، جیگرز رو دنبال میکنه.

داستان انیمیشن ایگی آرباکل توی شهر خیالی پارک ملی کوکامونگا می‌گذره، یه اکوسیستم متنوع و پر جنب و جوش، که توش شخصیت‌ های حیوانی انسان‌ واری زندگی میکنن. 

 

دانلود کارتون Iggy Arbuckle زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

ایگی آرباکل توی این پارک، نگهبانه و هر قسمت روی تلاش‌ های اون برای حفاظت از محیط زیست، ترویج حفاظت و حمایت از قوانین و مقررات پارک تمرکز داره.

ایگی در طول انیمیشن Iggy Arbuckle با چالش ها و معضلات مختلفی توی کارش مواجه میشه، که اغلب شامل موقعیت های شیطنت آمیز و طنز ناشی از ساکنان و بازدیدکنندگان پارک میشه. 

قسمت‌ ها حول محورهای کار گروهی، حل مسئله و آگاهی از محیط زیست می چرخن و به کودکان درس های ارزشمندی در مورد طبیعت و اهمیت مراقبت از محیط زیست یاد میدن.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون ایگی آرباکل در وب سایت دوزبانه شو

کارتون ایگی آرباکل شامل سه فصل و در مجموع ۳۹ قسمته. این سریال، انیمیشن های رنگارنگ، شخصیت های پر جنب و جوش و طنز ملایم داره و برای بچه‌ ها، مخصوصا کودکان بین 6 تا 12 سال مناسب مناسبه.

کارتون Iggy Arbuckle مناسب کودکان 6 سال و بالاتره. اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومده، پیشنهاد میکنیم کارتون Miles from Tomorrowland رو هم براش پخش کنید.