اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
5
5 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3

دانلود کارتون Miles from Tomorrowland

دانلود کارتون Miles from Tomorrowland ، یا همون کارتون مایلز از سرزمین آینده سریالی علمی تخیلیه، که سال ۲۰۱۵ پخش شد. این انیمیشن که مناسب کودکان بالای پنج ساله، به مدت سه فصل پخش شد و سال ۲۰۱۸ به پایان رسید.

داستان انیمیشن مایلز در سرزمین آینده همونطور که از اسمش پیداست، توی آینده اتفاق میفته و حول محور ماجراهای بین کهکشانی پسری به اسم مایلز کالیستو و خانواده‌ اش میچرخه. 

والدین مایلز، بخشی از سازمان حمل و نقل سرزمین آینده هستن، سازمانی که سیارات و کهکشان های مختلف رو کاوش می کنه. مایلز به همراه خواهرش لورتا، حیوان خونگیش شترمرغ روبوش مرک و بهترین دوستش بلاجر، ماموریت ها و اکتشافات رو توی فضا آغاز می کنن.

 

دانلود کارتون Miles from Tomorrowland زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

هر قسمت از انیمیشن Miles from Tomorrowland ترکیبی از عناصر علمی تخیلی، ماجراجویی و محتوای آموزشیه. این سریال، مفاهیم علمی و فناوری آینده رو در بر می گیره تا کودکان رو با کاوش توی فضا و تفکر علمی آشنا کنه. این کارتون همچنین کنجکاوی، حل مسئله و کار گروهی رو هم ترویج میکنه.

سبک کارتون مایلز از سرزمین آینده ، پر جنب و جوش و از نظر بصری جذابه، تنظیمات رنگارنگ و تخیلی هم داره. شخصیت‌ ها جوری طراحی شدن، که بشه باهاشون اخت گرفت و همینطور متنوع و گوناگون باشن تا ماهیت چندفرهنگی، جهانی که توش هستن، منعکس بشه.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون مایلز از سرزمین آینده در وب سایت دوزبانه شو

انیمیشن Miles from Tomorrowland بخاطر پیام‌ های مثبت، داستان‌ گویی جذاب و تواناییش توی آشنا کردن کودکان خردسال با مفاهیم اولیه علمی و شگفتی‌ های اکتشاف فضا، مورد استقبال زیادی قرار گرفته.

کارتون Miles from Tomorrowland مناسب کودکان 5 ساله و بالاتره. پس اگر فرزندتون 5 سالش شده، حتما این کارتون علمی و جذاب رو براش پخش کنید. در کنارش پیشنهاد میکنیم که کارتون Noddy, Toyland Detective رو هم برای فرزندتون پخش کنید.