رده سنی
6
6 سال به بالا

دانلود کارتون Hot Wheels Let's Race

دانلود کارتون Hot Wheels Let's Race ، که به فارسی میشه کارتون چرخ‌ های آتشین بزن بریم مسابقه بدیم ، اما با عنوان کارتون اتومبیل رانان شگفت انگیز بین بچه ها شناخته میشه، محصول سال ۲۰۲۴ و مناسب بچه‌ های بالای ۶ سال هست.

این کارتون حول محور گروهی از بچه‌ ها می‌چرخه، که توی کمپ چرخ‌ های آتشین شرکت کردن، جایی که اونها ماشین‌ هاشون رو با قدرت‌ های خاص انتخاب می‌کنن. اما توی این بازی، چیزی بیشتر از مسابقه دادن رو یاد میگیرن.

 

دانلود کارتون Hot Wheels Let's Race زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

انیمیشن اتومبیل رانان شگفت انگیز ، خودباوری، استقامت، قدرت کار گروهی، اهمیت عذرخواهی کردن و درس گرفتن از اشتباهات رو تشویق میکنه. روی این قضیه تاکید میکنه که اشتباه کردن عیبی نداره و باعث رشد کردن آدم میشه.

دش ویلر که شخصیت اصلی دختر سریاله، سرگروه کمپ هست و الگوی مناسبی برای بچه‌ هاست. از این نظر که سرگروه و دختر با تجربه‌ایه‌. 

شخصیت‌ ها صداقت، شجاعت و میل به کمک کردن رو به کودکان یاد میدن و نشون میدن چطوری یه کار گروهی پیش میره.

در رابطه با خشونت در انیمیشن Hot Wheels Let's Race باید گفت همونطور که مشخصه، صحنه‌ هایی از رقابت و مسابقه دادن رو داریم، و به هیچ‌ وجه ترسناک نیستن و بیشتر هیجان انگیزن. در بعضی از مواقع، شخصیت‌ هایی رو داریم که ممکنه بدون فکر، دست به یه کاری بزنن و بدجنس باشن.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون اتومبیل رانان شگفت انگیز در وب سایت دوزبانه شو

کارتون Hot Wheels Let's Race هم سرگرم کننده و هم آموزشیه و تجربه مسابقه دادن رو خیلی خوب به بچه‌ها نشون میده‌. همینطور داستان‌ سرایی قوی و شخصیت پردازی خوبی داره و این یعنی که سریال بیشتر از اون چیزی که نشون میده، توی خودش داره.

انیمیشن اتومبیل رانان شگفت انگیز مناسب سنین 6 سال به بالاست. پس اگر فرزندتون 6 سالش شده، میتونین این انیمیشن رو براش پخش کنین. همچنین پیشنهادمون اینه که کارتون Space Racers رو هم در کنارش برای فرزندتون پخش کنید.