اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
5
5 سال به بالا
  • فصل 1

دانلود کارتون Hero Elementary

دانلود کارتون Hero Elementary ، سریالی آموزنده محصول سال 2020 شبکه PBS Kids است که تاکنون در قالب یک فصل 40 قسمتی منتشر شده است. مدت زمان هر اپیزود از این انیمیشن سریالی، حدودا 24 دقیقه است.

کارتون دبستان قهرمانان داستان گروهی از دانش ‌آموزان را روایت میکند که هر کدام از آنها، توانایی های منحصر به فردی دارن. آنها در مدسه هیرو المنتری یاد میگیرن که چطور از این قدرت و توانایی حل مسئله خودشون، برای کمک به دیگران استفاده کنن.

 

دانلود کارتون Hero Elementary زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

فرزندتون در کارتون هیرو المنتری میبینه که چطور شخصیت های اصلی کارتون با همدیگه کار می کنن تا مشکلات رو حل کنن و به اعضای جامعه کمک کنن. همچنین کنجکاوی و پشتکار قهرمانان کوچک این کارتون میتونه برای فرزندتون آموزنده باشه.

این قهرمانان جوان در انیمیشن Hero Elementary میتونن برای فرزندتون الگوی مناسبی باشن. دوستی و کار گروهی در بین این ابرقهرمانان جوان وجود داره و با اینکه هر کدام ویژگی های فردی منحصر به فردی دارن، اما با کار گروهی و ترکیب این ویژگی ها هستش که میتونن کارهای بزرگی رو انجام بدن.

 

تماشای آنلاین کارتون دبستان قهرمانان زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

انیمیشن دبستان قهرمانان یک سریال دلپذیر هستش که چیزهای زیادی رو برای ارائه به مخاطبان جوان داره و به گونه ای نوشته شده که والدین هم از تماشای اون در کنار بچه ها لذت میبرن. از دیگر نکات مثبت این کارتون میشه به بالا رفتن اعتماد به نفس و اطلاعات عمومی فرزندتون اشاره کرد.

انیمیشن هیرو المنتری مناسب کودکان 5 سال به بالاست. پس این نکته رو مد نظر داشته باشین و به رده سنی کارتون ها حتما توجه کنید. همچنین پیشنهاد میکنیم کارتون Big Words, Small Stories رو هم در کنار این کارتون برای فرزندتون پخش کنید.