اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
5
5 سال به بالا

دانلود کارتون Here We Are: Notes for Living on Planet Earth 2020

دانلود کارتون Here We Are Notes for Living on Planet Earth 2020 ، که یک انیمیشن سینمایی است و بچه ها اون رو با اسم زمین خانه ما هم میشناسن.

همچنین بعضی بچه ها اونو با اسم انیمیشن یادداشت هایی برای زندگی در زمین هم میشناسن و این کارتون محصول کشور آمریکاست.

برای موفقیت در زمینه پرورش کودک 2 زبانه باید کودک به حد کافی در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بگیره، که اینکار مستلزم پخش کافی کارتون هست.

کارتون زمین خانه ما با مدت زمان پخش 36 دقیقه ای خودش، هم میتونه کودک رو در معرض زبان قرار بده و هم موضوعات جدیدی به کودک معرفی کنه.

 

دانلود کارتون Here We Are Notes for Living on Planet Earth 2020 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن Here We Are Notes for Living on Planet Earth درباره پسری 7 ساله است که در روی زمین از والدینش کلی چیز جدید درباره زمین یاد میگیره.

اونا در طول این کارتون از موزه ای درباره زمین دیدن میکنن و با شگفتی های مختلف درباره زمین آشنا میشن، که به دنبال اون فرزند شما هم با این شگفتی ها آشنا میشه.

کارتون یادداشت هایی برای زندگی در زمین علاوه بر اینکه میتونه در زمینه پرورش کودک چند زبانه مفید باشه، میتونه مفاهیم و مسائل مختلفی رو به کودک آموزش بده.

در این کارتون شگفتی ها و طبیعت زمین معرفی میشه و به بیننده آموزش داده میشه که به زمین احترام بزاره و اونو به عنوان خانه خودش بدونه.

علاوه بر این در این انیمیشن از منظومه شمسی گرفته تا اعماق اقیانوس ها، به بیننده معرفی میشه و به کودک این مفهوم رو میرسونه که میتونه در حفظ محیط زیست و زمین نقش مهمی داشته باشه.

 

تماشای آنلاین کارتون Here We Are Notes for Living on Planet Earth 2020 زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

شخصیت اصلی داستان انیمیشن زمین خانه ما یعنی فین خیلی کنجکاوه و دوست داره چیزهای جدیدی رو یاد بگیره، که این مسئله باعث میشه کارتون الگوی رفتاری خوبی برای کودک باشه.

انیمیشن Here We Are Notes for Living on Planet Earth 2020 برای کودکان 5 سال به بالا تولید شده و مناسب این رده سنی هست.

اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومده، حتما سعی کنین کارتون Big Words, Small Stories رو هم براش تهیه کنین تا مکمل همدیگه باشن.

اگر در انتخاب کارتون برای آموزش زبان انگلیسی به کودک بصورت غیرمستقیم سوالی براتون پیش اومده حتما از بخش پشتیبانی به کارشناسان ما پیغام بدین و ازشون راهنمایی بگیرین.

نظرات

الهام کریمی
الهام کریمی
چرا این سریالهای مفید بارگزاری نمیشن الان خیلی وقته منتظر این سریالها هستم
2 زبانه شو

درود بر شما دوست عزیز.

منظورتون کدوم سریال هاست؟

اگر منظورتون همین پست هست، این فیلم سینمایی هستش و شما با کلیک بر روی دکمه "پخش به زبان انگلیسی" هم میتونین اون رو آنلاین تماشا کنین و هم میتونین دانلودش کنین