اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
3
3 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2

دانلود کارتون Henry Hugglemonster

دانلود کارتون Henry Hugglemonster ، این انیمیشن سریالی زیبا محصول سال 2013 شبکه دیزنی جونیور است که تا سال 2015 در قالب دو فصل و 49 اپیزود 22 دقیقه ای منتشر شد.

کارتون هنری هاگل مانستر درباره یک هیولای 5 ساله مهربان بنام هنری هستش که همراه با دوستان و خانواده اش در شهری خیالی زندگی می‌کند.

هنری بسیار کنجکاو هست و عاشق یادگرفتن چیزهای جدیده و همیشه به دیگران کمک میکنه و مشکلاتشون رو حل میکنه.

 

دانلود کارتون Henry Hugglemonster زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

هنری همراه با دوستانش به ماجراجویی می پردازه و از این ماجراجویی ها، چیزهای زیادی رو یاد میگیره. همچنین همیشه از حمایت پدر و مادر و خواهر و برادراش برخورداره.

شخصیت ها در هر قسمت از انیمیشن Henry Hugglemonster با مشکل جدیدی مواجه میشن و با روش های مختلف اون مشکل رو حا میکنن. این انیمیشن روابط قوی شخصیت ها و کار گروهی رو به کودک یاد میده.

همچنین انیمیشن هنری هاگل مانستر نکات آموزنده زیادی مثل اهمیت خانواده، دوستی، مهربانی، کمک به دیگران، حل مسئله و مشارکت رو به فرزند دلبندتون آموزش میده.

مثلا توی بعضی قسمت ها، شخصیت های داستان در مورد نحوه رسیدگی به مشکلات با همدیگه اختلاف نظر دارن، به هر حال اونها خواهر و برادر هیولایی هستن، اما به روشی دوستانه اون مشکل رو با کمک همدیگه حل میکنن.

 

تماشای آنلاین کارتون هنری هاگل مانستر زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

همچنین در بعضی از قسمت ها، کودکان با نحوه شمارش و همینطور رنگ ها آشنا میشن و با اجسام مختلف مثل آهنربا و عملکرد اونها آشنا میشن.

کارتون Henry Hugglemonster برای کودکان 3 سال به بالا ساخته شده و مناسب این رده سنی است. از دیگر کارتون های خوب در این رده سنی می توان به کارتون Dora the Explorer اشاره کرد.

دیدن کارتون های زبان انگلیسی یکی از بهترین روش ها برای پرورش کودک دوزبانه در منزل است. حتما تکرار پخش کارتون ها رو هم مد نظر قرار بدین.