• فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3
  • فصل 4
  • فصل 5
  • فصل 6
  • فصل 7
  • فصل 8

دانلود کارتون Dora the Explorer

دانلود کارتون Dora the Explorer ، کارتون دورا کاوشگر اولین بار در سال 2000 منتشر شد و مناسب سنین خردسال 2 ساله تا 7 ساله میباشد. البته ممکنه این کارتون رو با نام های دیگه مثل دورا دختر کاوشگر یا دورا مکتشف و حتی دورا دختر جست و جو گر هم بشناسین که همشون یه کارتون هستن. این کارتون به قدری مورد استقبال قرار گرفت که تا کنون 8 فصل ازش تولید و پخش شده و به عبارتی 178 قسمت 22 دقیقه ای رو شامل میشه. داستان کارتون دورا جستجوگر درباره دختر بچه ای آمریکایی-مکزیکی بنام دورا هست که هفت سالشه و عاشق اکتشاف و ماجراجویی هست. دورا یه دوست میمون به نام بوتس داره. پس کوله پشتی ارغوانی و سخنگوی خودش رو برمیداره و همراه با بوتس به مکان های دور میره تا با مسائل و مشکلات روبرو بشه و اونارو حل کنه. یکی از مشکلات دورا و بوتس در سفرهای ماجراجویانه‌شان، روباهی نقاب‌دار، دوپا و انسان‌واره به نام سوآیپر است که کارش دزدی اموال او یا دیگران است. دورا و بوتس باید جلوی این کار زشت او را بگیرند و کالاهای دزدی را پیدا کنند.

 

دانلود کارتون Dora the Explorer زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

هر قسمت از کارتون Dora the Explorer شامل مسائل و معماهایی میشه که دورا با هوشش سعی میکنه اونا رو حل کنه و در نهایت هم حل میکنه. فرزند شما با تماشا کردن کارتون دورا دختر مکتشف در این سفرها با دورا همراه میشه و مسائلی مثل الفبای انگلیسی، مسئولیت پذیری، نظم و بهداشت و کلی مسائل دیگه که باعث رشد و پرورش شخصیت و استعداد میشن رو یاد میگیره، اونم بصورت کاملا غیر مستقیم. طبق گفته سازندگان و نویسندگان انیمیشن Dora the Explorer هدف از ساخت آن آموزش مسائلی نظیر پرسیدن سوال، استفاده از دانش و اطلاعات خود و کمک خواستن از دیگران و مسائلی نظیر اینها هست چرا که کودکان در سنین خردسالی با این مسائل و معماها روبرو میشن و دونستن نحوه برخورد کردن باهاشون میتونه بهشون در پیشرفت کمک کنه.

 

تماشای آنلاین کارتون Dora the Explorer زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

علاوه بر این مسائل کارتون دورا کاوشگر بر روی آموزش زبان انگلیسی هم تمرکز داره و در طول مسیر کارتون لغات و جملات زیادی رو از طریق مکالمه و یا شعر بصورت کاملا غیر مستقیم به کودکان آموزش میده. در کل میشه اینطوری گفت که کارتون Dora the Explorer یه دوره کامل آموزشی زبان انگلیسی در کنار آموزش حل مسائل و افزایش مهارت های فکری و پرورش استعداد هست. پس اگه میخواین در پرورش کودک دوزبانه موفق باشین حتما این کارتون رو جزو انتخاب های خودتون قرار بدین. کارتون Dora the Explorer همونطور که بهش اشاره کردیم مناسب سنین 2 الی 7 ساله و علاوه بر آموزش زبان انگلیسی به کودکان باعث رشد قدرت حل مسئله و قدرت فکری میشه. برای همین هم هست که در بین خانواده ها بسیار پرطرفداره و در بیش از 140 کشور مختلف پخش شده. پس 2 زبانه شو بهتون پیشنهاد میکنه اگه میخواین در پرورش کودک 2 زبانه موفق باشین حتما این کارتون رو برای فرزندتون پخش کنین و اگر هم سوالی درباره نحوه پخش و آموزش دارین حتما از مشاورین ما سوال کنین و یادتون نره مقالات آموزشی وبسایت رو هم بخونین.

نظرات

بانو آسترکی
سلام
قسمت 22 نمیشه دانلود کرد
2 زبانه شو

با سلام. کدوم فصلش؟