اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
3
3 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2

دانلود کارتون Helpsters

دانلود کارتون Helpsters ، محصول سال ۲۰۱۹ و مناسب بچه‌ های بالای سه ساله. این هیولاهای مهربون به بچه‌ ها مهارت فکر کردن نقادانه رو یاد میدن. اونها به مردم کمک می‌کنن تا مشکلاتشون رو حل کنن.

توی هر قسمت از انیمیشن هلپسترز ، اونها به روشی مشکلات رو حل می‌کنن که بچه‌ ها با کار گروهی، برنامه‌ ریزی داشتن، ارتباط گرفتن با بقیه و عادت کردن به تغییرات آشنا میشن. آهنگ‌ های شاد و شخصیت‌ های سرزنده‌ای که توی این سریال هست، بچه‌ هارو از همون‌ اول سرگرم میکنه.

 

دانلود کارتون Helpsters زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن Helpsters در مورد چهار دوست هیولاست که خوشحال میشن به مشتریانشون توی مشکلاتشون کمک کنن. هر بار که در مغازه‌ اشون باز میشه، کودی، هارت، اسکاتتر و آقای پریم مشتاقن تا مهارت های خودشون رو نشون بدن. حتی اگه مسؤلیتشون جدید بود، اونها نمیترسن چون می‌دونن با برنامه‌ ریزی از پسش برمیان.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون هلپسترز در وب سایت دوزبانه شو

هیولاهای رنگی‌رنگی پر جنب و جوش، موسیقی اصلی جذاب، ترکیبی از بازیگران عروسکی و انسانی، و پیام های فوق العاده و تأییدکننده‌ای که توی سریال Helpsters هست، همه و همه به ارزش این سریال اضافه کرده.

بچه‌ ها با دیدن کارتون هلپسترز که هرکاری برای کمک کردن به مشتریانشون می‌کنن، نه تنها از اونها یاد می‌گیرن به دیگران کمک کنن، بلکه از مشتریان هم یاد می‌گیرن چطوری درخواست کمک کنن. این دو درس، هردو به یک اندازه اهمیت داره.

کارتون Helpsters مناسب کودکان 3 سال به بالاست و به شدت دیدنش توصیه میشه. همچنین میتونین کارتون Tumble Leaf رو هم در کنارش برای فرزندتون پخش کنین تا مکمل همدیگه باشن.