اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
4
4 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3
  • فصل 4

دانلود کارتون Tumble Leaf

دانلود کارتون Tumble Leaf ، که بچه ها اون رو با اسم انیمیشن برگ رقصان هم میشناسن، محصول سال 2013 کشور آمریکاست، و بدلیل استقبال کودکان تا سال 2019 تولید و پخش شد.

کارتون برگ پاییزی در طول پخش 7 ساله خودش در 4 فصل تولید شد، که جمعا شامل 52 قسمت مختلف و آموزنده هست.

کارتون تامبل لیف قراره فرزند شما رو به مدت 21 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده، تا بتونین در زمینه پرورش کودک 2 زبانه موفق باشین.

 

دانلود کارتون Tumble Leaf زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

هدف اصلی داستان کارتون Tumble Leaf روی کودکان پیش دبستانی متمرکز شده است. شخصیت اصلی داستان که یه روباه بامزه است، در هر قسمت ماجراجویی میکنه و چیزهای جدید یاد میگیره.

در هر قسمت راوی در طول داستان توضیح میده و کارتون برگ رقصان سرتاسر شادی، و آموزش انواع مختلف مفاهیم و مسائل مهم هست.

در این کارتون فرزند شما علاوه بر یادگیری زبان انگلیسی بصورت غیرمستقیم، قراره کلی مسائل مختلف رو هم یاد بگیره که در آینده قطعا بدردش خواهند خورد.

هر قسمت از انیمیشن برگ پاییزی روی یک مفهوم علمی تمرکز کرده و سعی میکنه اون رو با زبان ساده و کودکانه بیان کنه، تا فرزند شما اون رو یاد بگیره.

به عنوان مثال به کودک آموزش میده که سایه ها چطور درست میشن، و همچنین ساخته شدن برخی مواد رو هم توضیح میده.

همچنین در انیمیشن تامبل لیف انواع مختلف اشکال و همچنین کلمات ریتمی به کودک آموزش داده میشه.

این کارتون کودک رو تشویق میکنه تا کنجکاو باشه و سعی کنه دنیای اطراف خودش رو بهتر بشناسه. همچنین یاد میده سوال بکنه و دنبال پاسخ بگرده.

 

تماشای آنلاین کارتون Tumble Leaf زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

این کارتون روی دوستی هم تمرکز ویژه ای داره، تا کودک بتونه با هم سن و سال های خودش براحتی ارتباط برقرار کنه و دوست های جدیدی پیدا کنه.

همونطور که شاره کردیم کارتون Tumble Leaf برای کودکان پیش دبستانی تولید شده و مناسب کودکان 4 سال به بالا است. پس اگر فرزندتون 4 سالش شده حتما این کارتون رو براش تهیه کنین.

اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومده، حتما توصیه میکنیم کارتون Sid the Science Kid رو هم براش تهیه کنین تا مکمل همدیگه باشن.

در صورتی که در هر زمینه از پرورش کودک چند زبانه به مشکل برخوردین، حتما با کارشناسان 2 زبانه شو تماس بگیرین تا راهنماییتون کنن.