اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
4
4 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2

دانلود کارتون Goldie and Bear

دانلود کارتون Goldie and Bear ، یا همون گلدی و خرس محصول سال ۲۰۱۵ و مناسب بچه‌ های بالای چهار سال هست. این سریال شیرین، داستان شخصیت‌ های مختلفی رو به هم گره می‌زنه و از افسانه‌ های کلاسیک الهام گرفته شده است.

کارتون گلدی و خرس ماجراهای گلدی استثنایی و رفیق جدیدش خرس رو دنبال می‌کنه، که پس از حادثه "فرنی بدنام" که ملاقات اونارو رقم زد، باهم دوست میشن. این دوتا وقتشون رو توی جنگل افسانه ها می گذرونن، جایی که شخصیت های دیگه‌ای مثل سه خوک کوچک، جک و جیل و هامپتی دامپی زندگی می کنن.

 

دانلود کارتون Goldie and Bear زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

توی انیمیشن Goldie and Bear هر روز چالش جدیدی به سراغشون میاد که باید بهشون چیره بشن. و یا دوستی برای کمک بهش وجود داره، کاری که اونها همیشه با یه لبخند، آهنگ و درسی که از این تجربه یاد گرفتن، انجام میدن.

انیمیشن گلدی و خرس ، سریالی پر جنب و جوش برای بچه ها هست و از همه نظر عالیه. چون کسایی که داستان‌ های کلاسیک رو می‌شناسن، از ادامه خلاقانه داستان‌ها لذت  میبرن و اونایی که از داستان‌ها چیزی نمی‌دونن، برای اولین بار، نگاه شیرینی به شخصیت‌ها خواهند داشت.

همه شخصیت‌های سریال Goldie and Bear دوستانه و مهربونن، به استثنای گرگ بد بزرگ ، که بعضی وقتها موضعی خودخواهانه در مورد کارهاش می‌گیره. اما گلدی و خرس، خیلی از ویژگی های دوستان خوب رو توی ماجراجویی‌ های مشترک خودشون، نشون میدن.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون گلدی و خرس در وب سایت دوزبانه شو

وقتی توی افسانه‌های معروف ، شرورهای بدنام وجود داشت، اینجا به شدتِ نسخه اصلی‌اش نیست، و بدخلق و خودخواهانه ظاهر میشن تا بدجنس. دوستی، مهربونی و کمک کردن ، مضامین تکرارشونده در این مجموعه لذت‌ بخش هستند.

قطعا کارتون Goldie and Bear کنجکاوی فرزندان شما رو در مورد افسانه‌های کلاسیکی که الهام‌ بخش هستن برمی‌انگیزه، و اونها رو ترغیب به مطالعه کتاب‌ها می‌کنه. چنین گروه دوستانه‌ای از شخصیت ها توی این کارتون ، کار پیام های دلگرم گلدی و خرس رو  راحت می‌کنه و آهنگ های سرگرم کننده‌ای که داره، روی موضوع هر قسمت تأکید می کنه. 

هر داستان پیامی برای به اشتراک گذاشتن با بچه ها داره و حول موضوعاتی مثل عزت نفس، شفقت و دوست خوب بودن می‌چرخه.

اگر فرزندتون از سریال گلدی و خرس خوشش اومده، دوزبانه شو به شما توصیه میکنه که براش کارتون Masha and the Bear رو هم پخش کنین تا مکمل همدیگه باشن.