اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
4
4 سال به بالا
سطح
جوانه : شروع کن، شروع پرورش کودک 2 زبانه
مکالمه
مکالمه در حد چند کلمه است
پیام آموزشی
آموزش مسائل مختلفی مانند پرورش هوش و استعداد
خشونت
بدون صحنه های خشن
ترسناک
هیچ صحنه ترسناکی در کارتون نیست
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3
  • فصل 4
  • فصل 5

دانلود کارتون Masha and the Bear

دانلود کارتون Masha and the Bear ، انیمیشن ماشا و میشا ساخت کشور روسیه است که درسال 2009 ساخته شد و توسط شبکه نتفلیکس منتشر شد. این انیمیشن بقدری مورد استقبال کودکان قرار گرفت که تاکنون در بیش از 100 کشور مختلف منتشر شده است. 

کارتون ماشا و آقا خرسه شامل 3 فصل کامل است که هر فصل در قالب 26 قسمت منتشر شد و فصل 4 آن نیز شامل 7 قسمت می باشد، که در کل انیمیشن Masha and the Bear شامل 85 قسمت است. 

داستان انیمیشن Masha Misha درباره ی دختری کوچک بنام ماشا است که خیلی شیطون و مهربون و پرانرژیه و در جنگل کوچکی همراه با حیووناش زندگی میکنه. در این جنگل یه خرس مهربون به نام میشا وجود داره که ماشا رو از خطرات ماجراجویی هاش نجات میده. اما آشنایی ماشا و خرس مهربون از جایی شروع میشه که آقا خرسه ی داستان ما برای ماهیگیری از خونه اش خارج میشه و در همین زمان ، ماشا که داشته یه پروانه رو تعقیب می کرده ، به خونه ی میشا میرسه. 

وقتی میشا به خونه برمیگرده، میبینه که ماشا خونه اش رو کاملا به هم ریخته و سعی میکنه دختر کوچولوی ما رو از خونه اش دور کنه اما موفق نمیشه و در عوض تبدیل به دوستانی صمیمی میشن. ماشا در هر قسمت ماجراجویی های مختلفی رو انجام میده که در نهایت به موضوعات سرگرم کننده و آموزنده زیادی میرسه که هم باعث سرگرمی کودکان می شود و هم باعث یادگیری موضوعات متنوع به زبان انگلیسی و درک بهتر موضوعات می شود.

 

دانلود کارتون Masha and the Bear زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

کارتون ماشا و میشا همچنین شامل 2 سری اسپین آف نیز می باشد که شامل قصه های ماشا با 26 قسمت  است و در آن ماشا به گفتن قصه ها و افسانه به زبون و روش خودش می پردازه و همچنین داستان های ترسناک ماشا شامل 26 قسمت است که در این اسپین آف نیز ماشا داستان هایی رو روایت میکنه. 

فرزند شما با تماشای کارتون ماشا و خرسه با کلمات و جملات کودکانه و عامیانه آشنا خواهد شد. هر 4 فصل و 2 اسپین آف از کارتون پرطرفدار ماشا و خرس را برای شما در پوشه های اختصاصی آماده کرده ایم تا با پخش بترتیب آن برای فرزند خود هم اوقات سرگرم کننده ای را برای فرزند خود محیا کنید و هم در بستری کاملا فان و آموزنده به پرورش کودک دوزبانه خود بپردازید. 

حتما توجه داشته باشید که فرزند خود را به اجبار به تماشای کارتونی فقط برای یادگیری زبان جلوی تلویزیون یا گوشی ننشانید. صرفا این کارتون ها را برای سرگرمی و خنده و گذران وقتش پخش کنید و بگذارید خودش بخواهد که این انیمیشن را پخش کنید. در این صورت در یک بازه زمانی معین نتیجه تماشای این کارتون ها را با چشم خود خواهید دید.

نظرات

محمد بیرامی
محمد بیرامی
سلام آقای دکتر
ماشا برنامه عالی هستش
علی اصغر ـــــ
علی اصغر ـــــ
دوبله فارسی فصل 3 ماشا و خرس رو میشه بزارین؟
2 زبانه شو

با سلام. وبسایت ۲ زبانه شو برای آموزش زبان انگلیسی و سایر زبان ها است و متاسفانه کارتون دوبله فارسی قرار نمیگیره داخل سایت.

مرتضی باقری
مرتضی باقری
این کارتون دیالوگ نداره
2 زبانه شو

دیالوگ داره اما خیلی کمه