اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
4
4 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3

دانلود کارتون Gigantosaurus

دانلود کارتون Gigantosaurus ، محصول سال ۲۰۱۹ و مناسب بچه‌ های بالای چهار سال هست. ماجراجویی دوستان دایناسورهای کنجکاو، برای طرفداران جوان سرگرم کننده است.

داستان کارتون دایناسور عظیم اینه که چهار دوست دایناسور برای ماجراجویی‌ در جامعه اطرافشون با هم متحد میشن و به دیگران کمک می کنن، مشکلات رو حل می‌کنن و سعی میکنن که دایناسور عظیم مرموزی به اسم جایگانتو، که بینشون زندگی می‌کنه رو بشناسن. 

 

دانلود کارتون Gigantosaurus زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

شخصیت‌ های انیمیشن Gigantosaurus  شامل مازو، تینی، بیل و راکی میشه. اغلب این کنجکاوی مازو هست که گروه رو هدایت می کنه و دوستانش مشتاقانه به کاوش‌ های اون می‌پیوندن. اونها هیچ‌ وقت از چالش دست نمی‌کشن. این سریال به خوبی ویژگی‌ های شخصیتی که بین بچه‌ ها وجود داره رو ترکیب می‌کنه. از بی‌باکی راکی توی چالش‌های جدید گرفته، تا احتیاط بیل در همین زمینه.

برخلاف بقیه شخصیت های انیمیشن دایناسور عظیم ، جایگانتو حرف نمیزنه و این به مرموز بودن اون اضافه می‌کنه. اما با این حال، این سریال دوست‌ داشتنی به بچه‌ ها هیجان میده و جذابیت بصری و شخصیت‌ های شیرینش، اون رو برای والدین هم قابل تحمل می‌کنه.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون دایناسور عظیم در وب سایت دوزبانه شو

توی سریال Gigantosaurus ترکیبی از شخصیت‌ ها به بچه‌ها یادآوری می‌کنه که ما برای باهم دوست بودن نیازی نداریم دقیقاً شبیه هم باشیم و همیشه می‌تونیم چیزای زیادی از اطرافیانمون یاد بگیریم. همچنین حقایق ساده‌ای در مورد دایناسورها مثل معنی جوجه‌ کشی یا منقرض شدن تخم، و اینکه اونها برخلاف پستانداران از تخم بیرون میان‌، توی این سریال وجود داره‌. 

در کارتون دایناسور عظیم خشونتی وجود نداره، اما خب وقتایی که جیگانتو وارد صحنه میشه، کمی شگفت‌آوره. اندازه و ظاهر ترسناکش اغلب دایناسورهای داستانمون رو می ترسونه، اما اون روی ملایمی از خودش رو هم نشون می ده.

انیمیشن Gigantosaurus مناسب کودکان 4 سال به بالاست، پس به این نکته توجه ویژه داشته باشین. اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومده، دوزبانه شو پیشنهاد میکنه که کارتون Dinopaws رو هم برای فرزندتون پخش کنید.