اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
4
4 سال به بالا

دانلود کارتون Dinopaws

دانلود کارتون Dinopaws ، مناسب بچه‌ های بالای چهار ساله و در سال ۲۰۱۴ منتشر شد. ماجراهای دوستی دایناسورها رو میگه و به بچه‌ ها درس‌ های عاطفی-اجتماعی میده.

داستان کارتون پنجه دايناسور راجع به سه تا دايناسوره که ماجراهای جالبی رو رقم میزنن و کنار هم خوش می‌گذرونن. روند داستانی خیلی ساده‌ست و به بچه‌ ها یه سری درس‌ های ابتدایی مثل داشتن رفتار مثبت، کنار اومدن با بقیه و کنترل احساساتشون رو یاد میده.
 

دانلود کارتون Dinopaws زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

شخصیت‌ های انیمیشن Dinopaws شامل گوئن، باب و تونی میشه، که به کشفیات مختلف می‌پردازن و با دوستان جدیدی آشنا میشن. گوئن خودشو رهبر گروه انتخاب کرده، بعضی وقت ها هم زیادی عجوله. از طرفی باب دایناسوری  قوی و قلمبه‌ایه، که با روحیه آرومش، به رفتارای گوئن پاسخ می‌ده. تونی کوچولو هم به این دو می‌پیونده و با شوق و ذوق دنبالشون هرجا میره.

توی کارتون Dinopaws ، گوئن شاید اولش پررو و عجول به نظر برسه اما وقتی موقعیتی پیش میاد که میتونه این رفتار‌ها رو کنار بذاره، این‌ کار رو میکنه.
 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون پنجه دايناسور در وب سایت دوزبانه شو

والدین بعد از دیدن انیمیشن پنجه‌ دایناسور می‌تونن با فرزندانشون درمورد رابطه دوستی این سه دایناسور صحبت کنن. این سریال به بچه‌ ها ارزش تلاش کردن و کشفیات رو یاد میده. بچه‌ ها با دیدن این سه تا شخصیت، خیلی راحت می‌تونن تجربیات اونارو درک کنن، مخصوصا اونایی که مربوط به رابطه دوستی میشه.

سریال Dinopaws مناسب کودکان 4 سال به بالاست که توسط کمپانی CBeebies ساخته شده. اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومده، پیشنهاد میکنیم کارتون Owlegories رو هم براش پخش کنید. 

نظرات

شیرین شکوری
شیرین شکوری
سلام این کارتون کامل نیست! حتی هر قسمتش هم ناقصه متاسفانه
کاملش ۴۹ قسمته وهر کدومش ۱۱ دقیقس.
2 زبانه شو

درود بر شما

بله درسته. متاسفانه نسخه کامل تری ازش پیدا نکردیم.