اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
2
2 سال به بالا

دانلود کارتون Get Rolling with Otis

دانلود کارتون Get Rolling with Otis ، این کارتون سریالی مناسب سنین 2 سال به بالا و محصول سال 2021 شبکه Apple TV+ است.

کارتون خوش گذرونی با اوتیس تاکنون در 2 فصل تولید شده که شامل 18 اپیزود 22 دقیقه ای است. یعنی قراره فرزندتون رو 7 ساعت در محیط آموزش زبان انگلیسی بصورت مستقیم قرار بده.

کارتون ماجراجویی های اوتیس ، داستان ماجراجویی های یه تراکتور مهربون به نام اوتیس و دوستانش رو در مزرعه لبنیات لانگ هیل به تصویر میکشه.

 

دانلود کارتون Get Rolling with Otis زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

اوتیس کوچک ما، قلب بزرگی داره و هر وقت میبینه دوستش نیاز به کمک داره، ترمز میگیره تا به کمکش بره و اون مشکل رو حل کنه.

همه شخصیت ها در انیمیشن Get Rolling with Otis اجتماعی هستن و خیلی مهربانانه به همدیگه کمک میکنن. اونها همیشه از روش های خلاقانه برای حل مشکلات استفاده میکنن و هیچ وقت دست از تلاش برنمیدارن و تسلیم نمیشن. به همین خاطر این کارتون میتونه الگوی خیلی خوبی برای فرزندتون باشه.

انیمیشن خوش گذرونی با اوتیس به کودک شما یاد میده که چطور در برابر موانع از خودش استقامت نشون بده. و همینطور بهش نشون میده که چطور با دیگران همدلی کنه و به کمکشون بره.

 

تماشای آنلاین کارتون Get Rolling with Otis زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

همونطور که بالاتر گفتیم، انیمیشن ماجراجویی های اوتیس مخصوص رده سنی 2 سال به بالاست و میتونه گزینه خیلی خوبی برای پرورش کودک دوزبانه باشه.

اگر کودک دلبندتون از این کارتون خوشش اومده، بهتون پیشنهاد میکنیم که کارتون Pupstruction رو هم براش پخش کنین، مطمئنا ازش خوشش میاد.

برای آموزش زبان به کودکان باید صبر و شکیبایی به خرج بدین و اصلا در این راه عجله نکنید. بذارین بچه خودش کارتون هایی که می خواد ببینه رو انتخاب کنه اما شما میتونید با استفاده از قابلیت شخصی سازی سایت که در پنل کاربری شما براتون قرار دادیم، کارتون هارو براش گلچین کنید.